Неділя, 28 квітня

28 квітня

Чемпіони світу залишилися з очком: Україна гідно зіграла з Францією

Збірна України продовжує штампувати нічиї у відбірковому турнірі на чемпіонат світу-2022. Але якщо за нічию в Казахстані "синьо-жовтим" має бути соромно, то 1:1 з чинними чемпіонами світу - гідний результат.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію матчу Україна - Франція.

У першому таймі наша команда здорово зіграла в захисті. Наша оборона, правда, припустилася однієї помилки, але П'ятов здорово зіграв у воротах, і не дозволив Марсьялю забити.

І тут же наші організували зразкову контратаку, яку розкішним ударом завершив Микола Шапаренко.

Однак на початку другого тайму наша команда припустилася грубої помилки в захисті, дозволивши французам рахунок зрівняти. Після невдалого удару головою Рабьо м'яч відскочив до Марсьяля і той заштовхав його у сітку.

Надалі французи були ближче до другого голу, але в декількох епізодах нам просто пощастило. У кінцівці матчу українці тримали м'яч і не йшли на ворота гостей, вирішивши втримати синицю в руках.

Тепер в України 5 очок, стільки ж у Фінляндії, у Франції - 8. Аутсайдери нашої групи Боснія і Казахстан - по 2 очки.

У України залишилася одна гра з фінами і дві з боснійцями. Саме в дуелі з балканцями і вирішиться доля другого місця в групі.