Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Розминка перед "Динамо": "Барселона" здобула легку перемогу в чемпіонаті Іспанії, відео

"Барселона" здобула вольову перемогу над "Валенсією" в матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії. "Синьо-гранатові" вдома виграли з рахунком 3:1.

Поєдинок для господарів поля розпочався непросто. Вже на 5-й хвилині "кажани" вийшли вперед після точного удару з-за меж карного майданчика Хосе-Луїса Гаї.

Однак досить швидко "Барселоні" вдалося відігратися. Ансу Фаті відповів на гол гостей своїм результативним ударом метрів з 20.

Перед самою перервою господарі забили другий м'яч. Той же Фаті заробив пенальті, а Мемфіс Депай його реалізував.

Наприкінці зустрічі "синьо-гранатові" забили третій м'яч, хоча до цього ближче до голу була "Валенсія". Філіппе Коутіньо з близької відстані розстріляв Яспера Сіллессена і встановив підсумковий рахунок матчу.

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Барселона - Валенсія 3:1

Голи: Фаті, 13; Депай, 41 (з пен.); Коутіньо, 85 - Гая, 5.

У середу, 20 жовтня, "Барселона" на своєму полі в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів прийме київське "Динамо".