Субота, 4 травня

4 травня

Визначились усі чвертьфіналісти Кубка України

Останнім чвертьфіналістом Кубка України з футболу сезону-2021/2022 став "Дніпро-1", який у виїзному матчі 1/8 фіналу турніру обіграв черкаський ЛНЗ із рахунком 2:0.

Представник Прем'єр-ліги забив колективу із Другої ліги по голу у кожному таймі та пройшов далі сіткою. Авторами забитих м'ячів стали Олександр Пихальонок та Ігор Когут.

Раніше до чвертьфіналу Кубка України вийшли київське "Динамо", луганська "Зоря", "Львів", донецький "Шахтар", полтавська "Ворскла", харківський "Металіст" та "Олександрія". Ігри наступного раунду відбудуться 2 березня 2022 року. Чвертьфінальні пари визначаться за результатами жеребкування.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в чемпіонаті України забили найшвидший гол в історії.