Четвер, 2 травня

2 травня

"Манчестер Сіті" із Зінченком виграв божевільний матч у чемпіонаті Англії

"Манчестер Сіті" обіграв "Лестер" у матчі 19-го туру чемпіонату Англії. Зустріч на "Етіхад Стедіум" завершилася перемогою господарів із рахунком 6:3.

Події першого тайму не віщували будь-якої інтриги у поєдинку. Вже на 5-й хвилині "городяни" "розпечатали" ворота гостей, а на 14-й - забили другий гол. Через десять хвилин рахунок був уже 4:0 на користь господарів.

Проте "Лестер" у другому таймі шокував "Манчестер Сіті" трьома поспіль забитими м'ячами. Але здійсниити приголомшливий камбек "лисиці" все ж таки не змогли. "Городяни" забили ще двічі та виграли матч.

Українець Олександр Зінченко провів на полі у складі господарів усі 90 хвилин гри.

Чемпіонат Англії, 19-й тур

"Манчестер Сіті" - "Лестер" - 6:3
Голи:
Де Брюйне, 5; Марез, 14 (з пен.); Гюндоган, 21; Стерлінг, 25 (з пен); Ляпорт, 69; Стерлінг, 87 - Меддісон, 55; Лукман, 59; Іхеаначо, 66.

"Манчестер Сіті" набрав 47 очок і став "зимовим чемпіоном" у першості Англії. "Лестер" (22 бали) йде 10-м.