Четвер, 2 травня

2 травня

"Барселона" у феєричному матчі обіграла принципового суперника: відео

'"Барселона" обіграла мадридський "Атлетіко" у матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч на "Камп Ноу" вийшла досить бойовою та завершилася перемогою "синьо-гранатових" із рахунком 4:2.

Вже у стартові 10 хвилин поєдинку команди обмінялися забитими м'ячами. Але ще до перерви "Барселона" забила двічі і пішла на 15-хвилинний відпочинок із комфортною перевагою у рахунку.

У дебюті другого тайму господарі вразили ворота суперника вчетверте. Проте не минуло й десяти хвилин, як "матрацники" один гол відіграли. Після цього "синьо-гранатові" ще й залишилися у меншості за вилучення Дані Алвеса. Тим не менш, це не завадило їм утримати переможний рахунок та обійти суперника у турнірній таблиці.

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

"Барселона" - "Атлетіко" - 4:2
Голи: Альба, 10; Гаві, 21; Араухо, 43; Алвес, 49 - Феррейра-Караско, 8; Суарес, 58.

"Барселона" набрала 38 очок та піднялася на 4-те місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. "Атлетіко" (36 балів) опустився на 5-ту позицію.