Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Спіткнулися через хорватський бар'єр: збірна України перервала переможну серію

Збірна України зіграла внічию з "Рієкою" у товариському матчі. Зустріч на стадіоні хорватського клубу "Руєвиць" завершилася з рахунком 1:1.

"Синьо-жовті" провели свій не найкращий матч. Проте саме вони забили першими у поєдинку. У середині першого тайму Денис Гармаш опинився сам у центрі карного майданчика хорватів після пасу від Віталія Буяльського та переграв воротаря суперників.

"Рієка" відігралася через 13 хвилин, коли Йосип Дрміч із кількох метрів відправив м'яч у ворота Георгія Бущана після пасу від правого краю карного майданчика збірної України.

Після перерви на діях "синьо-жовтих" далася взнаки втома - переліт і вчорашній матч проти італійського "Емполі". На перемогу вони так і не награли, перервавши свою серію із двох перемог поспіль у 2022 році.

Товариський матч

Україна – "Рієка" – 1:1
Голи: Гармаш, 24 – Дрміч, 37.

Повне відео матчу Україна - "Рієка":

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України перемогла італійців у товариському матчі.