RU  UA  EN

Середа, 22 січня
  • НБУ:USD 41.90
  • НБУ:EUR 43.20
НБУ:USD  41.90
Світ

Новини

22 січня

Всі новини

Розробник "Новачка" анонсував випуск ліків від коронавірусу: що це за препарат

У Росії відновили радянський препарат від прокази і збираються лікувати ним коронавірусну інфекцію. Застосовувати цей засіб запропонував один з розробників бойової отруйної системи "Новачок" Леонід Рінк.

Смерть після вакцини від COVID: лікарі пояснили, чи є причини для паніки

Про це повідомляє агентство "РІА Новини".

Компанія "Міжрегіональне торгово-промислове об'єднання" ІнтерВіта ", якою керує вчений, займається виробництвом дослідних партій нових ліків для перевірки його дії при різних патологіях.

"Вони працюють проти вірусних захворювань, чудово відновлюють клітини після роботи своєї імунної системи, тобто ліквідують цитокіновий шторм (коли імунітет починає знищувати свій організм, -" Апостроф "), який, на думку багатьох фахівців, є однією з причин смертності від COVID- 19 ", - зазначив Рінк.

Крім боротьби з коронавірусом, новий препарат призначений для лікування червоного вовчака, склеродермії, ревматоїдного артриту, псоріазу, алергії, лейкозів і захворювань легенів.

Цей лікарський засіб заснований на синтезованому в 1967 році в СРСР препараті "Діуцифон", який був призначений для лікування прокази. У новому засобі, що отримав назву "Іммофон", усунено головний недолік радянської розробки - погане розчинення у воді і, відповідно, в плазмі крові. Крім того, в його складі присутній сильний закордонний противірусний засіб "Дапсон" і дві молекули метилурацила, покликані активізувати обмін речовин в тканинах і стимулювати процес регенерації.

За словами Рінка, препарат пройшов випробування на 700 літніх пацієнтів-добровольцях. Зараз йдуть переговори з Міністерством охорони здоров'я РФ і іншими регуляторами про випуск на ринок преднаповнених шприців і крапельниць. За словами Рінка, одна доза препарату буде коштувати орієнтовно близько тисячі рублів (13 доларів).

Вчений зізнався, що лікарськими засобами він зайнявся після припинення розробки хімічної зброї в Росії в 1990-х роках. Тоді він разом з колегами знайшов роботу в фармацевтичних компаніях.

Як повідомляв "Апостроф", в Україні хочуть провести другу фазу клінічних випробувань ефективності препарату для лікування ревматоїдного артриту "рабексімод" (Rabeximod), який використовують при лікуванні коронавируса COVID-19.