RU  UA  EN

Неділя, 24 листопада
  • НБУ:USD 41.05
  • НБУ:EUR 42.85
НБУ:USD  41.05
Світ

Новини

24 листопада

Всі новини

Путін після "виборів" почав більше апелювати до ФСБ: в ISW пояснили зміну риторики

Російський диктатор Володимир Путін і надалі, під час п'ятої президентської каденції, спиратиметься на підтримку російських спецслужб і силовиків. Він найперше апелює до ФСБ, щоб підкреслити, що його режим нібито має підтримку розгалуженого апарату безпеки.

Таку думку висловили експерти Інституту вивчення війни (ISW).

Читайте також: Путін "намалював" рекордну підтримку росіян для продовження затяжної війни – ISW

В ISW нагадують, що Путін представив Федеральну службу безпеки як ключового гаранта безпеки і суверенітету Росії після своєї так званої "перемоги" на "президентських виборах", що, ймовірно, свідчить про те, що російські спецслужби і силовики і надалі представлятимуть його основну підтримку під час його п'ятого президентського терміну.

Свою першу велику промову після "перемоги" на "виборах" Путін виголосив на засіданні колегії ФСБ 19 березня і похвалив співробітників служби за "забезпечення безпеки і суверенітету Росії".

Аналітики зазначають, що апелювання Путіна до функцій ФСБ, ймовірно, мали на меті нагадати його внутрішньому електорату, що його режим має підтримку розгалуженого апарату безпеки, який Кремль намагається розширити від початку повномасштабного вторгнення в Україну, особливо після невдалого заколоту "групи Вагнера" в червні 2023 року.

"Путін, який сам є колишнім офіцером КДБ, можливо, підкреслює, що ФСБ є організацією, яка користується його прихильністю, хоча диктатор традиційно нацьковує російські спецслужби і силовиків одне на одного, щоб вони змагалися за його підтримку і не давали жодній окремій структурі накопичити надто багато влади", – зазначають аналітики.

Нагадаємо, раніше з’явилося фото реальних результатів Путіна з Чехії та Сербії.

  • Вас також може зацікавити:

Голосують під радянські пісні: журналіст з Херсона про "вибори" окупантів на півдні України

Що чекає на Росію у разі перемоги Путіна: п’ять основних сценаріїв

За що йти голосувати? У Росії незадоволені "виборами" Путіна