Понеділок, 17 червня
  • НБУ:USD 40.40
  • НБУ:EUR 43.30
НБУ:USD  40.40

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 1:2 Кубок Англії для "червоних дияволів", відео

У "Сіті" чемпіонство, у "Юнайтед" Кубок Англії

Манчестер Юнайтед виграв Кубок Англії Манчестер Юнайтед виграв Кубок Англії Фото: premierleague.com

У Англії завершився футбольний сезон. У заключному матчі "Манчестер Юнайтед" обіграв "Манчестер Сіті", не дозволивши "міщанам" взяти золотий дубль.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Вемблі". Матч закінчився із рахунком 1:2.

"Червоні дияволи" у першому таймі зіграли набагато сильніше за чемпіонів. Спочатку забив Гарначо, потім після зразково-показової атаки відзначився Мейну.

"Сіті" сильніше заграв у другому таймі. Але забив лише раз. Наприкінці відзначився Доку.

"МЮ" здобув сьому перемогу над "Сіті" у Кубку. Ще чотири кубкові дербі виграв "Сіті".

Зазначимо, що Тен Хаг взяв реванш у Гвардіоли за торішню поразку у фіналі Кубка (1:2).

Також дивіться відео фіналу Кубку Англії.

Нагадаємо, 17 травня "Сіті" завоював золоті медалі чемпіонату Англії.

1:2 Жеремі Доку, 87'

МС: 16. Стефан Ортега - 24. Йошко Гвардіол, 6. Натан Аке, 5. Джон Стоунз, 2. Кайл Вокер - 8. Матео Ковачіч, 16. Родрі - 47. Філ Фоден, 17. Кевін де Брюйне, 20. Бернарду Сілва - 9. Ерлінг Холанд

МЮ: 24. Андре Онана - 20. Діогу Далот, 6. Лісандро Мартінес, 19. Рафаэль Варан, 29. Аарон Ван-Біссака - 4. Соф'ян Амрабат, 37. Кобі Мейну - 39. Скотт Мактоміней, 17. Алехандро Гарначо, 8. Бруну Фернандеш - 10. Маркус Рашфорд

________________________________________________________

19:00. на цьому сезон в Англії завершено. До речі вже у серпні команди знову зіграють між собою - у матчі за Суперкубок

18:59. МЮ здобуває ще й путівку у Лігу Європи. А "Челсі" відправиться у Лігу конференцій

90+8 хв. все! МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 13-РАЗОВИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКА АНГЛІЇ

90+8 хв. жовта Альваресу за грубий фол проти Хойлунна

90+7 хв. гаряче біля воріт МЮ, але захисники м'яч виносять

90+4 хв. Бруну Фернандеш вирішив застати зненацька Ортегу і пробив з центру поля - повз ворота

90+3 хв. дві заміни у МЮ: замість Гарначо і Мактомінея вийшли Віктор Лінделеф і Мейсон Маунт

90+2 хв. Альварес з кутового зліва подає - точнісінько в руки Онана

90 хв. у "Сіті" є ще 7 хвилин, щоб врятувати гру

90 хв. дальній удар від Аканджи - по горобцях

89 хв. зліва Доку небезпечно прострілює, але м'яч до Фодена і Холанда не потрапляє

87 хв. Доку повертає інтригу у гру. Змістився зліва ближче до центру і сильно пробив у ближній кут з 20-ти метрів - Онана був закритий захисниками і запізно зреагував

87 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Доку

81 хв. Бруну Фернандеш намагався зліва поцілити у ближній кут - Ортега на місці

79 хв. зі штрафного б'є Фоден і влучає у стінку

78 хв. Амрабат, на думку Мадлі, фолив проти Доку. Дуже небезпечний штрафний у "городян"

77 хв. знову класно здалеку пробив Вокер - цього разу низом, але Онана склався і відбив удар. А Холанд навіть якби на добиванні забив, то не зарахували б, бо норвежець був в офсайді

74 хв. і ще одна заміна - замість Рашфорда виходить Расмус Хойлунн

73 хв. Джонні Еванс міняж Лісандро Мартінеса - це перша заміна від Тен Хага

70 хв. Фоден падає в карному майданчику, але сам натикається на захисника МЮ

68 хв. Гарначо справа вривається в карний майданчик і з-під Гвардіола б'є у ближній кут - Ортега відбиває складний удар

64 хв. вихід Альвареса віч на віч - б'є повз ворота

61 хв. удар Альвареса метрів з 15-ти - вище

60 хв. гарматний удар Вокера у праву дев'ятку - Онана рятує МЮ

57 хв. Хуліан Альварес міняє Кевіна де Брюйне

56 хв. перший (!!!) кутовий у нас. Де Брюйне подає і Онана кулаком вибиває м'яч

55 хв. Доку зліва віддав направо на Холанда - той пробив у дотик з лівої - поперечина

53 хв. простріл на Мактомінея справа - але Скотт пробити не зміг і м'яч вибив Аканджи

52 хв. Бернарду намагався справа подати на голову Холанду, але повітряну дуель у норвежця виграв Варан

50 хв. і третій могли забивати манкуніанці, але Бруну Фернандеш не зміг віддати точний пас на хід Мейну

47 хв. Родрі побачив, що Онана далеко вийшов з воріт і спробував пробити з 60-ти метрів - але повз ворота

18:04. поновлюється гра

18:03. подвійною заміною реагує на рахунок Гвардіола: замість Ковачіча і Аке виходять Жеремі Доку і Мануель Аканджи

45+3 хв. перший тайм завершено - повернемося за 15 хв

45+2 хв. подача де Брюйне зі штрафного - Онана надійно грає на виході

45+1 хв. Мейну попереджений за грубу гру проти де Брюйне

45 хв. перший тайм близький до завершення

39 хв. який гол "червоних дияволів". Зразково-показова атака. Зліва з глибини Рашфорд виконав пас в атаку направо на Гарначо. Той віддав короткий пас під удар Бруну. Але лідер МЮ замість удару віддав ідеальний пас на Мейну і Кобі ударом в дотик класно пробив повз Ортегу

39 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мейну

37 хв. Гарначо прострілив на Рашфорда і той забиває. Але на жаль для МЮ, Гарначо був в невеличкому офсайді, коли приймав м'яч майже в центрі поля

30 хв. пас зі своєї половини поля на Гарначо. Першим на м'ячі був Гвардіол, але Йошко головою перекинув м'яч через Ортегу і Гарначо розстріляв порожні ворота

30 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Гарначо

21 хв. проти Фернандеша в карному майданчику грубовато у підкаті зіграв Ковачіч, але спочатку хорват таки зіграв у м'яч

20 хв. небезпечно було біля воріт "Сіті", але Мактомінею пробити не дали

16 хв. але зараз всі наші думки і молитви з Харковом. Щойно рашисти влупили ракетами по двох місцях, де було велике скупчення людей. Деталі цього кривавого злочину фюрера - на "Апострофі"

15 хв. гравці МЮ вже виконали перше завдання - не пропустити швидкий гол

8 хв. спроба дальнього удару від Гарначо - повз ворота

5 хв. "Сіті" тисне

1 хв. і одразу атака "Сіті". Захисник підштовхнув Холанда у спину. Мадлей навіть послухав помічника на VAR - але пенальті не дав

1 хв. перехоплення МЮ. Рашфорд мчить до воріт, але Аке його відтіснив від м'яча

17:00. гра починається

16:01. Вітаємо з Лондону. За годину на "Вемблі" розпочнеться фінальна битва за Кубок Англії

Ювілейне та рекордне чемпіонство "Манчестер Сіті"

В Англії завершилися матчі 38 туру АПЛ, за підсумками якого визначився переможець Прем'єр-ліги

Абсолютна перемога! Усик - Тайсон Ф'юрі: все про супер-бій XXI століття

У Саудівській Аравії відбувся бій століття між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі