НБУ:USD  39.15

Олімпіада 2018: хроніка і результати 20 лютого

20 лютого в Пхьончхані розіграно 5 комплектів медалей

20 лютого в Пхьончхані розіграно 5 комплектів медалей Фото: ЕРА/UPG

У вівторок, 20 лютого, на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані розіграно 5 комплектів медалей.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію 13-го змагального дня Олімпіади.

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 18 ЛЮТОГО

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 19 ЛЮТОГО

УКРАЇНА

На жаль! Змішана естафета не принесла медаль Україні. Наша команда у складі Юлії Джими, Іріни Варвинець, Дмитра Підручного і Артема Прими посіла в естафеті сьоме місце.

Двоєборець Віктор Пасічник сьогодні стрибав з високого трампліна HS-140 і біг гонку на 10 км. Після стрибка Віктор займав 21-ше місце, а за підсумками гонки опустився на 23-є (з 48-ми учасників). Хороший результат.

ПЕРЕМОЖЦІ ДНЯ

Олімпійською чемпіонкою в скі-хафпайпі стала канадська фрістайлістка Кессі Шарп. Срібні медалі завоювала француженка Марі Мартіно, а "бронза" поїде в США завдяки Бріті Сігурні.

Канадський танцювальний дует Тесса Вірту / Скотт Мойр виграв Олімпійські ігри з новим світовим рекордом. Срібні медалі завоювали французькі фігуристи Габріелла Пападакіс і Гійом Сізерон. Вони програли переможцям менше бала, встановивши світовий рекорд у довільному танці. Бронзові медалі завоювали брат і сестра Майя і Алекс Шибутані зі США.

Першу з трьох естафет в біатлоні виграли французи. Три етапи змішаної естафети лідирували німці, а коли на трасу вийшов французький король біатлону Мартен Фуркад, він змінив хід гонки. Ідеальна стрільба і чудова швидкість Фуркада принесли французам "золото", а сам Фуркад став триразовим олімпійським чемпіоном Пхенчхана. Ще дві золоті медалі Фуркад, нагадаємо, завоював в Сочі. Німці ж взагалі залишилися без медалі. Арнда Пайффера випередив не тільки Фуркад, а й норвежець Свендсен з італійцем Віндішом. Останній вирвав у німців "бронзу" на останніх метрах естафети.

ЗМІШАНА ЕСТАФЕТА: ОГЛЯД ГОНКИ

Драмою завершилася естафета на 3000 метрів серед жінок в шорт-треку. Після фінішу судді довго переглядали спірні епізоди і прийняли рішення дискваліфікувати збірні Канади і Китаю. Пощастило кореянкам, оскільки й вони діяли на льоду не зовсім чисто. У підсумку, золоті медалі завоювали кореянки, а срібні - італійки. Бронзовими призерами стали переможці Фіналу В - команда Нідерландів. Найцікавіше, що нідерландки виграли Фінал В зі світовим рекордом.

Світовий рекорд і тільки третє місце - і таке буває на Олімпіаді.

У заключному фіналі дня медалі розіграли лижні двоборці. Всі три медалі завоювали німці, пробігши 10-кілометрову гонку краще за всіх.

МЕДАЛІ

Лідерство в таблиці медалей утримує Норвегія. Нащадки вікінгів завоювали вже 11 золотих нагород. Стільки ж золотих медалей завоювали німці, але у них менше срібних нагород.

Україна з однією золотою медаллю, яку завоював фрістайліст Олександр Абраменко, посідає 18-те місце.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ-2018

ОІ-2018. ВСІ ФІНАЛИ ДНЯ

Фігурне катання. Танці на льоду

1. Тесса Вірту / Скотт Мойр - 206.07 балів (WR) (короткий танок 83.67 балів + довільний танок 122.40 балів)
2. Габріелла Пападакіс / Гійом Сізерон - 205.28 балів (81.93 балів + 123.35 балів (WR))
3. Майя і Алекс Шибутані - 192.59 балів (77.73 балів + 114.86 балів)

Фрістайл. Жінки. Скі-хафпайп

1. Кессі Шарп - 95.80 балів (94.40 балів у 1 спробі / 95.80 балів у 2 спробі / 42.00 бали у 3 спробі)
2. Марі Мартіно - 92.60 балів (92.20 балів / 92.60 балів / 23.20 балів)
3. Бріта Сігурні - 91.60 балів (89.80 балів / 88.60 балів / 91.60 балів)

Біатлон. Змішана естафета 2x6 + 2x7,5 км

1. Марі Дорен-Абер, Анаіс Бескон, Сімон Дестьє, Мартен Фуркад - 1:08:34.3 (0+4)
2. Марте Олсбю, Тіріл Екхоф, Йоханнес Бьо, Еміль Свендсен +20.9 с (1+11)
3. Ліза Віттоцці, Доротея Вірер, Лукас Хофер, Домінік Віндіш +26.9 с (0+7)

Шорт-трек. Жінки. Естафета 3000 м

1. Сук Хі Шим, Мін Чон Чой, Є Цзинь Кім, А Лан Кім - 4:07.361 хв
2. Аріанна Фонтана, Лучія Перетті, Сесілія Маффеї, Мартіна Вальчепіна - 4:15.901 хв
3. Сюзанн Схултінг, Яра ван Керкхоф, Лара ван Руйвен, Йорін Тер Морс - 4:03.471 хв (WR) Фінал B