Четвер, 25 квітня

Ліверпуль - Атлетіко - 2:3 Хроніка матчу, відео голів

Англійський та іспанський клуби зустрічалися в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів грали англійський "Ліверпуль" і іспанський "Атлетіко". Зустріч проходила у Ліверпулі на стадіоні "Енфілд".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - "Атлетіко".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

ЛІВЕРПУЛЬ - АТЛЕТІКО - 2:3

Голи: Вейналдум, 43; Фірміно, 94; Льоренте, 97; Льоренте, 105+1; Мората, 120+1.

Ліверпуль: Адріан, Робертсон, ван Дейк, Гомес, Александер-Арнольд, Окслейд-Чемберлен (Мілнер, 82), Вейналдум (Орігі, 106), Хендерсон (Фабіньо, 106), Мане, Фірміно (Мінаміно, 113), Салах.

Атлетіко: Облак, Лоді, Феліпе, Савич, Тріпп'єр (Врсалько, 91), Корреа (Хіменес, 106), Томас, Сауль, Коке, Феліш (Мората, 103), Коста (Льоренте, 56).

Текстова трансляція матчу була доступна на російськомовній версії сайту.

У першому матчі перемогу з рахунком 1:0 здобув іспанський клуб.

У попередньому раунді турніру "Ліверпуль" став першим у групі з італійським "Наполі", австрійським "Зальцбургом" і бельгійським "Генком". "Атлетіко" посів друге місце у квартеті з італійським "Ювентусом", німецьким "Байєром" і російським "Локомотивом".

Раніше першими чвертьфіналістами поточного розіграшу Ліги чемпіонів стали італійська "Аталанта" і німецький "РБ Лейпциг".

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії