Четвер, 2 травня

Наполі - Ювентус - 0:0 Хроніка матчу, відео голів

Наполі обіграв Ювентус в фіналі Кубка Італії

У фінальному матчі Кубка Італії з футболу неаполітанський "Наполі" в серії пенальті обіграв туринський "Ювентус" і став володарем трофея. Зустріч відбулася на стадіоні "Олімпіко" в Римі.

КУБОК ІТАЛІЇ

Фінал

НАПОЛІ Неаполь - ЮВЕНТУС Турин - 0:0, по пенальті - 4:2

"Наполі": Мерет, Ді Лоренцо, Максимович, Маріу Руй (Хюсай, 81), Кулібалі, Фабіан Руїс (Аллан, 80), Демме, Інсіньє, Зелінськи, Кальєхон (Політано, 66), Мертенс (Милик, 67).

"Ювентус": Буффон, де Лігт, Алекс Сандро, Бонуччі, Пьянич (Бернардескі, 74), Куадрадо, Дуглас Коста (Данило, 66), Матюїді, Бентанкур, Роналду, Дібала.

Попередження: Бонуччі (51), Маріу Руй (77), Дібала (83).

На шляху до фіналу "Наполі" обіграв "Перуджу" (2:0), "Лаціо" (1:0) і "Інтер" (1:0, 1:1). "Ювентус" був сильнішим за "Удінезе" (4:0), "Рому" (3:1) і "Мілан" (1:1, 0:0).

"Ювентус" є найтитулованішим клубом в історії Кубка Італії. Туринський клуб вигравав почесний трофей 13 разів. "Наполі" ставав переможцем національного кубка п'ять разів.

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів