НБУ:USD  39.15

Шахтар - Лейпциг - 0:4 кінець Ліги чемпіонів

Шахтар зіграє у плей-офф Ліги Європи

Шахтар зіграє у плей-офф Ліги Європи 19:45 Шахтар - Лейпциг Фото: shakhtar.com

У шостому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" зіграв у Варшаві домашній матч із німецьким клубом "РБ Лейпциг".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Варшави.

"Шахтар" вийшов у весняну стадію єврокубків. Донеччани перейдуть до 1/16 фіналу Ліги Європи.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Група F. 6 тур

Варшава. Стадіон Війська Польського імені маршала Юзефа Пілсудського
Головний арбітр: Майкл Олівер (Англія)

ШАХТАР Донецьк - РБ ЛЕЙПЦИГ - 0:4 * другий тайм

Шахтар: 81. Трубін - 26. Конопля, 5. Бондар, 22. Матвієнко, 15. Михайличенко - 8. Судаков, 6. Степаненко - 34. Петряк, 21. Бондаренко, 10. Мудрик - 2. Траоре

Запасні: 1. Шевченко, 30. П'ятов - 23. Лукас Тейлор, 4. Кривцов, 32. Козик, 7. Тотовицький, 16. Криськів, 17. Джурасек, 27. Очеретько, 14. Сікан, 19. Кулаков, 20. Топалов

РБ Лейпциг: 21. Бласвіх - 22. Раум, 32. Гвардіол, 4. Орбан, 2. Сімакан - 11. Вернер, 44. Кампль, 24. Шлагер, 17. Собослаї - 19. Андре Сілва, 18. Нкунку

Запасні: 34. Нікіш, 36. Шлік - 23. Хальстенберг, 37. Діалло, 8. Айдара, 7. Ольмо, 10. Форсберг, 39. Хенріхс, 38. Новоа

______________________________________________________

90+3 хв. Кінець матчу. Шахтар вибуває з Ліги чемпіонів та зіграє у Лізі Європи

77 хв. небезпечний штрафний у німців. До м'яча підійшов Нкунку і потужно пробив - над поперечиною

74 хв. ще по одній заміні провели тренери. Йовічевич зняв з поля Мудрика

73 хв. Мудрик потужно пробив з 30-ти метрів - м'яч просвистів над правою дев'яткою

70 хв. "Шахтар" відверто дограє, а от німці продовжують атакувати

68 хв. не встиг Дані Ольмо вийти на поле, як забив. Класно пробив зліва крученим ударом у дальній кут

67 хв. тепер потрійна заміна у складі гостей

66 хв. друга жовта у "Шахтаря" в пасиві Лукаса Тейлора за грубу гру проти Раума

62 хв. третій м'яч забивають німці - контратаку точним ударом завершує Собослаї

59 хв. одразу потрійну заміну робить Ігор Йовічевич - вийшли на поле Лукас Тейлор, Невен Джурасек і Данило Сікан

55 хв. Форсберг валить Траоре у карному майданчику німців, але той починав атаку з офсайду, тож про пенальті не може бути мови

54 хв. контратаку німців завершував Форсберг. Швед потужно пробив під поперечину, але м'яч дістав Трубін

50 хв. другий гол забивають німці - з нічого. Сумбурна атака гостей - серія верхових кіксів і м'яч летить до лівої стійки, куди прибігли Форсберг і Андре Сілва. Останній коліном з метра переправив м'яч у ворота

48 хв. Бондаренко з корнера виконав подачу на ближню стійку - м'яч вибили захисники

47 хв. зліва Михайличенко прострілював на Петряка, але захисник вибив м'яч на кутовий

20:47. розпочався другий тайм

20:32. кінцівка тайму пройшла в атаках "Шахтаря", але кожен раз "гірникам" чогось бракувало

45+1 хв. перерва

45 хв. Мудрику якихось сантиметрів не вистачило, щоб замкнути прострільну передачу Петряка

43 хв. Траоре гостро віддав на Петряка, а от Іван до м'яча не дістав

41 хв. Бласвіх невдало вийшов з воріт, але Мудрик і Траоре не змогли пробити у порожні ворота - завадили захисники

36 хв. "Шахтар" вирвався в контратаку три в три, Мудрик отримав м'яч зліва і намагався подати на Траоре, але дуже слабка подача і м'яч спокійно забрав захисник

34 хв. Собослаї потужно пробив з 20-ти метрів - м'яч просвистів над поперечиною

31 хв. здалеку пробив Петряк - повз ворота

30 хв. Конопля з правого флангу намагався подати точно на голову Траоре, але Бласвіх вийшов з воріт і піймав м'яч

29 хв. Форсберг пробив низом метрів з 20-ти. Трубін ловить м'яч

25 хв. Мудрик поки перебуває в тіні

25 хв. Мудрик на рівному місці втратив м'яч і Михайличенко був змушений фолити проти Сімакана. Попередження Богдану

20 хв. могла бути хороша атака, але Конопля не дістав до м'яча біля правої бровки

19 хв. у німців вимушена заміна - замість Вернера, що отримав пошкодження, невдало ступивши на ногу, вийшов шведський ветеран Еміль Форсберг

14 хв. і німці продовжують тиск на ворота "гірників"

10 хв. а тепер пропускають "гірники". Знову Вернер отримав пас у карному майданчику і потужно пробив. Трубін м'яч відбив, але прямо на ногу Нкунку. Француз з 10-ти метрів відправив м'яч у незахищені ворота

8 хв. Трубін рятує ворота після сильного удара Вернера у ближній нижній кут

7 хв. господарі кілька хвилин перепасовувалися на своїй половині поля, а як тільки пішов пас на загострення, як Траоре у боротьбі з двома захисниками втратив м'яч

5 хв. справа гостро прострілював Петряк, але ніхто не відкрився у карному майданчику гостей

4 хв. перший напівмомент у гостей. Нкунку опинився на вістрі, але пробив дуже неточно

2 хв. "гірники" почали гру активно, намагаються пресингувати німців на їх половині поля

19:45. гра почалась

19:43. нагадаємо, "Шахтарю" сьогодні не допоможуть два гравці основи, що продовжують відновлюватися після травм. Це герой першого матчу з німцями Мар'ян Швед і автор двох м'ячів у ворота "Реала" Олександр Зубков

19:41. а зараз слухаємо гімн Ліги чемпіонів

19:40. а у нас команди вже виходять на поле. Гра розпочнеться за лічені хвилини

19:34. одну позитивну футбольну новину сьогодні вже маємо. Юнацька команда "Рух" перемогла "Галатасарай" і у другому матчі - 3:1. За підсумками двох ігор львів'яни розбили турків з рахунком 6:2. Тепер рух зіграє у плей-офф юнацької Ліги чемпіонів. Туди ж пробився і юнацький "Шахтар". Обидві команди матчі 1/16 фіналу зіграють у лютому

19:21. завершується передматчева розминка

19:20. основа німецьких "биків"

19:16. стартова 11-ка "гірників"

19:11. Доброго вечора, ми з України! Сьогодні ми завітали до Варшави, де за півгодини вирішальний матч групового турніру Ліги чемпіонів зіграє донецький "Шахтар"

Федерацію боксу України очолив Олег Ільченко - людина з кримінальним минулим та без менеджерського досвіду