Четвер, 2 травня

Нідерланди та Сенегал у 1/8 фіналу чемпіонату світу, Катар та Еквадор - все

У групі А відбулись матчі третього туру

У групі А відбулись матчі третього туру Сенегал виграв лобову битву в Еквадору Фото: fifa.com

У групі А відбулися матчі третього туру чемпіонату світу-2022. Нідерланди обіграли Катар, а Сенегал переміг Еквадор.

Нідерланди посіли перше місце, а Сенегал – друге.

"Апостроф" вів онлайн марафон обох матчів у групі А.

Турнірне становище

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Група А. 3 тур

НІДЕРЛАНДИ - КАТАР - 2:0

1:0 Коді Гакпо, 26'
2:0 Френкі Де Йонг, 49'

Нідерланди: 23. Андріс Нопперт - 2. Юррієн Тімбер, 4. Вірджил ван Дейк, 5. Натан Аке, 22. Дензел Думфріс, 17. Дейлі Блінд - 15. Мартен де Рон, 21. Френкі де Йонг, 14. Даві Классен - 8. Коді Гакпо, 10. Мемфіс Депай

Катар: 22. Мешаль Баршім - 17. Ісмаіль Мохаммед, 2. Педру Мігел, 16. Буалем Хухі, 14. Хомам Ахмед - 3. Абделькарім Хассан, 10. Хасан Аль-Хайдос, 23. Ассім Мадібо, 6. Абдулязіз Хатем - 19. Альмоез Алі, 11. Акрам Афіф

ЕКВАДОР - СЕНЕГАЛ - 1:2

0:1 Ісмаіла Сарр, 44'
1:1 Мойзес Кайседо, 68'
1:2 Каліду Кулібалі, 70'

Еквадор: 1. Ернан Галіндес - 17. Анхело Пресіадо, 2. Фелікс Торрес, 3. П'єро Інкапьє, 7. Первіс Еступіньян - 21. Алан Франко, 8. Карлос Груесо, 23. Мойсес Кайседо, 19. Гонсало Плата - 11. Мікаель Естрада, 13. Еннер Валенсія

Сенегал: 16. Едуард Менді - 21. Юссуф Сабалі, 3. Каліду Кулібалі, 22. Абду Діалло, 14. Ісмаїл Якобс - 11. Пате Сісс, 26. Пап Гуй, 5. Ідрісса Гейє - 13. Іліман Ндіайє, 18. Ісмаіла Сарр, 9. Булайє Діа

______________________________________________________________

19:10. своїх суперників Нідерланди і Сенегал дізнаються сьогодні увечері після матчів у групі В

90+8 хв. ВСЕ! Сенегал у плей-офф з другого місця, а футболісти Еквадору летять додому, де на них чекає нова партія бананів

90+7 хв. з усіх сил біжать вперед еквадорці. Але штурм воріт Менді не вдався

90+3 хв. замість Діа вийшов Папе Абу Сіссе

90+7 хв. все! Нідерланди в 1/8 фіналу з першого місця, а Катар - додому

90+2 хв. два кутових у еквадорців. В першому епізоді Менді ледь не закинув м'яч у свої ворота

90 хв. і лише шість хвилин у грі Еквадор - Сенегал. А тут можна було і до десяти додати. Які різні у нас 6 хвилин

90 хв. аж шість хвилин ще грати у матчі Нідерланди - Катар. Навіщо???

90 хв. могли навіть забити катарці. Але Хухі головою не влучив у ворота після класної подачі з правого флангу

85 хв. ще одна заміна у Еквадору: Джексон Поросо замість Пресіадо

86 хв. і заключна заміна у "помаранчевих": Кеннет Тейлор замість Де Йонга

85 хв. у катарців заміни: замість Хатема і Мохамада вийшли Мусааб Хідір і Ахмет Алаєльдін

82 хв. ще дві заміни у нідерландців: замість Де Рона і Гакпо вийшли Копмейнерс і Вегорст

82 хв. Діа потужно пробив з 18-ти метрів - м'яч просвистів над поперечиною. Форвард Сенегалу міг закривати всі питання

80 хв. еквадорці вже збилися на банальні навіси

74 хв. подвійна заміна у Сенегалу: Шейк Дьєнг і Нампаліс Менді вийшли замість Ндіайє і Сісса

70 хв. буквально дві хвилини і Сенегал повертає собі перевагу. Подача зі штрафного справа, м'яч від когось з захисників відскочив до Кулібалі і той в дотик розстріляв ворота еквадорців

70 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Кулібалі

68 хв. подача кутового справа. Торрес головою скидає на дальню стійку, куди набіг Кайседо і в дотик переправив м'яч у сітку

68 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Кайседо

68 хв. забиває Бергхуйс третій м'яч у ворота Катару, але під час атаки Гакпо рукою зупинив м'яч. Суддя після перегляду VAR скасував взяття воріт

66 хв. подвійна заміна у "помаранчевих": Классен і Депай йдуть з поля. Замість них вийшли Венсан Янссен і Стівен Бергхуйс

66 хв. Ідрісса Гейє жорстко влетів у Плату - це "гірчичник"

64 хв. у еквадорців ще одна заміна: Джоркаєфф Реаско вийшов замість Естради

64 хв. потрійна заміна у Катару: Мохаммед Мунтарі, Карім Будіаф і Алі Ассадалла вийшли замість Алмоеза Алі, Мадібо і Аль-Хайдоса

60 хв. не може Еквадор підібрати ключів до воріт Менді. Сенегальці перейшли в глуху оборону і у еквадорців поки проблеми - як подолати цей міцний захист

52 хв. жовта Натану Аке. Захисник помаранчевих ліктем заїхав у Мохаммеда

49 хв. Де Йонг добиває м'яч у сітку після удару Депая і сейву Баршіма

49 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Френкі Де Йонг

46 хв. у перерві подвійна заміна у складі Еквадору: Хосе Сіфуентес і Жеремі Сарм'єнто вийшли замість Груесо і Франко

18:07. поновлюється гра Еквадор - Сегенал

18:03. почався другий тайм у грі Нідерланди - Катар

45+6 хв. завершується перша половина і у другій грі. Причому Еквадор так і не оговтався після пропущеного м'яча, а сенегальці провели ще дві потенційно гольові атаки

45+3 хв. перерва у грі Нідерланди - Катар

45 хв. три хвилини додано до першого тайму у грі Нідерланди - Катар. Чесно кажучи, після такого першого тайму можна взагалі завершувати гру. Дуже сумний футбол - одні не хочуть, інші не можуть

44 хв. Ісмаїла спокійно б'є у правий від воротаря кут, а Галіндес лишився стояти по центру

44 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Сарр

42 хв. пенальті у ворота Еквадору. Інкап'є завалив у карному майданчику Сарра і це залізний пенальті

40 хв. нідерландці заспокоїлись після голу і катають собі м'яч у своє задоволення. А катарці бігають за ними і нічого не можуть зробить. Гра в собачку

30 хв. сенегальці дещо збавили оберти, але ледь не кожна атака африканців завершується ударом. За півгодини африканці вже виконали 9 ударів по воротах, правда поки безрезультатно

29 хв. спроба катарців відігратися - дальнім ударом відмітився Мохаммед

26 хв. відкривають "помаранчеві" рахунок. Коді Гакпо забив свій третій гол на турнірі. Гольовий пас йому віддав Классен

26 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Гакпо

20 хв. "помаранчеві" збільшили оберти і за другу десятихвилинку завдали декілька гострих ударів - але повз ворота

15 хв. продовжують сенегальці тиснути. Еквадор поки ж грає від оборони і вперед великими силами не йде

10 хв. в обох матчах поки нулі. Сенегал вже мав три моменти біля воріт еквадорців, а от Нідерланди не поспішають бігти вперед. Ба більше, на четвертій хвилині непоганий момент був у господарів Мундіадю, але Нопперт піймав м'яч після удару Аль-Хайдоса

1 хв. кілька слів про турнірні розклади. Нідерландам для виходу в плей-оф достатньо не програти. Як і Еквадору. А от Сенегалу треба перемагати, щоби пройти далі. Сподіватися на Катар сенегальцям марно

17:00. одночасно пролунали стартові свистки. Починаємо!

16:59. прослухали національні гімни у Досі і Хаурі. За мить розпочнуться матчі

16:55. Доброго вечора, ми з України. Сьогодні ми ведемо онлайн одразу двох матчів, в яких визначаються команди, які вийдуть в плей-офф у групі А. На дві путівки претендують Нідерланди, Еквадор і Сенегал.

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів