Вівторок, 30 квітня

Італія - Англія - 1:2 історична перемога "левів"

У центральному матчі першого туру відбору Італія програла англійцям

У центральному матчі першого туру відбору Італія програла англійцям 21:45 Італія - Англія Фото: youtube

Центральний матч першого туру відбіркового турніру на чемпіонат Європи-2024 відбувся у Неаполі між збірними Італії та Англії. Перемогу здобули "леви" з рахунком 2:1.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію зі стадіону імені Дієго Армандо Марадони.

Це перша перемога англійців над італійцями у європейських кампаніях – кваліфікації на Євро та фінальні турніри. І друга перемога "левів" над "Скуадрою адзуррою" в офіційних матчах - перша була у кваліфікації на ЧС у далекому 1977 році.

У неділю, 26 березня, Англія прийме Україну на "Вемблі".

Відбірковий турнір на Євро-2024

Неапіль. Стадіон імені Дієго Армандо Марадони

ІТАЛІЯ - АНГЛІЯ - 1:2

0:1 Деклан Райс, 13'

0:2 Харрі Кейн, 44'

1:2 Матео Ретегі, 56'

Італія: 1. Джанлуїджи Доннарумма - 2. Джованні Ді Лоренцо, 15. Франческо Ачербі, 4. Леонардо Спінаццола, 3. Рафаел Толой - 18. Ніколо Барелла, 8. Жоржиньо, 6. Марко Верратті - 11. Доменіко Берарді, 19. Матео Ретегі, 10. Лоренцо Пеллегріні

Англія: 1. Джордан Пікфорд - 2. Кайл Вокер, 5. Джон Стоунз, 6. Гаррі Магвайр, 3. Люк Шоу - 8. Калвін Філліпс, 4. Деклан Райс, 10. Джуд Беллінгем, 11. Джек Гріліш, 7. Букайо Сака - 9. Харрі Кейн

____________________________________________________________

23:43. за три дні, у неділю, 26 березня, Англія прийматиме Україну на "Вемблі"

90+6 хв. фінальний свисток! Англія вперше перемагає італійців у європейській кампанії. Ніколи раніше "леви" не перемагали італійців у відборах на Євро і фінальних турнірах ЧЄ

90+5 хв. всі спроби італійців забити другий м'яч не увінчалися успіхом

90+2 хв. Ачербі у підкаті не попав по м'ячу, але добряче врізав по ногах Кейна

90 хв. Йованович компенсував до другого тайму 5 хвилин

90 хв. корнер господарі розіграли невдало

89 хв. італійці показують Йовановичу, що хтось з англійців зіграв рукою, але той показує на кутовий

88 хв. остання заміна від Манчіні. Джанлука Скамакка замінив капітана Вератті

85 хв. подвійна заміна у англійців. Замість Сака і Беллінгема вийшли Ріс Джеймс і Конор Галлахер

84 хв. дуже гаряче у карному майданчику гостей, але не забивають італійці з вигідних положень

82 хв. а от штрафний італійці розіграли невдало

81 хв. і тут же заміну робить Саутгейт. Замість Фодена, що недавно вийшов на поле, з'явився Кіран Тріпп'єр

80 хв. ще й жовта Шоу, яка стала для нього другою за три хвилини. За неспортивну поведінку покарано Люка

79 хв. Шоу збиває Ретегі перед карним майданчиком по центру воріт. Дуже небезпечний штрафний у італійців

78 хв. ще й Шоу отримав жовту за затягування часу

77 хв. Ньонто зліва виконав класну подачу на Політано, але тому не вистачило трішечки, щоб дістати до м'яча

75 хв. чергова масована атака італійців. Серія дальніх ударів блокується захисниками, а до воріт "леви" суперника не пускають

71 хв. за затягування часу жовту отримав Кайл Вокер

69 хв. і ще дві заміни у італійців. Сандро Тоналі і Віллі Ньонто вийшли замість Жоржиньо і Пеллегріні

69 хв. перша заміна у англійців. Замість Гріліша на поле вийшов Філ Фоден

68 хв. італійці притиснули суперника до воріт, але нічого небезпечного за 5 хвилин безперервних атак створити не змогли

62 хв. подвійну заміну робить Роберто Манчіні. Замість Барелли і Берарді на поле вийшли Брайан Крістанте і Маттео Політано

62 хв. Жоржиньо зіграв грубо проти Кейна - і це також жовта

57 хв. у центрі поля дуже грубо Магвайр зіграв проти Верратті

56 хв. повертається інтрига. італійці перехопили м'яч на половині поля суперника. Пішов пас на Пеллегріні, той одразу віддав на Ретегі, а Матео холоднокровно реалізував гольовий момент

56 хв. ГОООООООООООООООООООООЛ - Ретегі

55 хв. Ретегі наважився на дальній удар - неточно

51 хв. Пеллегріні потужно пробив з 10-ти метрів з під захисника - у ворота не влучив

48 хв. два кутових виконали італійці. Англійці не без зусиль - та відбилися

46 хв. почався другий тайм

22:50. команди повертаються на поле

45+3 хв. свисток Йовановича на перерву

45+1 хв. оу май гад! Гріліш був зобов'язаний забивати третій м'яч. Та після прострільної передачі Кейна замість удару в порожні ворота він пробив паралельно лінії воріт і схопився за голову

44 хв. форвард "Тоттенхема" спокійно реалізував 11-метровий, якого не було. От тобі й VAR

44 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Кейн

43 хв. і призначає пенальті. Дивно, де ж VAR та й Йованович ту руку побачили

41 хв. після подачі з кутового справа м'яч від Кейна ніби потрапив у руку Ді Лоренцо. Побіг Срджан Йованович дивитися кіно

39 хв. могли зрівнювати італійці, та спершу Ретегі против у Вокера. М'яч відлетів до Спінаццоли, той пробив у дотик - вище

36 хв. зліва Спінаццола намагався закинути м'яч на голову Ретегі, але занадто сильно

32 хв. Філліпс з 22-х метрів зряче бив у лівий кут, але не влучив у ворота

30 хв. хороша передача з глибини на Берарді, але Пікфорд ідеально читає ситуацію

29 хв. перший "гірчичник" у нас. Деклану Райсу за неспортивну поведінку

27 хв. Райс ідеальним підкатом перед карним майданчиком зупинив прохід Барелли по центру

25 хв. італійці все ніяк не можуть оговтатися після пропущеного м'яча, а от "леви" проводять цікаві атаки

21 хв. дивом англійці не забили другий м'яч. Кейн справа гостро прострілив на Беллінгема, а той трішечки не дотягнувся до м'яча

17 хв. зліва Шоу гостро прострілив - Доннарумма зіграв на перехопленні

13 хв. забивають англійці після кутового. Сака подав на дальню стійку. Кейн пробив - його удар заблокував захисник. Та м'яч відлетів до Райса і той ударом в дотик відправив м'яч у сітку

13 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Райс

12 хв. рятує Доннарумма італійців після класного удару Беллінгема у ближню дев'ятку

8 хв. перша, можна сказати, нагода у англійців. Сака проскочив увірвався в карний майданчик і пробив у падінні - Доннарумма спокійно ловить м'яч

5 хв. Барелла вискочив на ударну позицію, але захисники не дали йому виконати удар - заблокувавши м'яч

3 хв. штрафний у італійців справа. Пеллегріні подає в центр карного майданчика, а Ді Лоренцо б'є в дотик - дуже неточно

21:45. починаємо. Господарі розіграли м'яч у центрі поля

21:43. сьогодні обидва гімни виконувалися вживу акапелло. Але якщо англійський гімн, то доволі сумно. То італійський - це фантастика. До того ж, футболісти збірної Італії традиційно співають гімн чи не найкраще серед збірних по всьому світу

21:42. слухаємо національні гімни

21:38. лічені хвилини до початку гри

17:13. передматчева студія розпочнеться о 20:45

13:31. вітаємо! "Апостроф" починає серію онлайн-трансляцій матчів відбірного турніру на чемпіонат Європи-2024