Вівторок, 30 квітня

Реал - Челсі - 2:0 Королівський клуб близький до півфіналу

Чемпіони впевнено перемогли Михайла Мудрика

Чемпіони впевнено перемогли Михайла Мудрика 22:00 Реал - Челсі Фото: uefa.com

Діючий переможець Ліги чемпіонів мадридський "Реал" у першому чвертьфінальному матчі переміг лондонський "Челсі" з рахунком 2:0. Гості догравали гру у меншості.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Сантьяго Бернабеу".

Матч у відповідь відбудеться 18 квітня у Лондоні.

В іншому матчі дня "Мілан" дещо несподівано переміг "Наполі" з рахунком 1:0. Неаполітанці догравали матч вдесятьох.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/4 фіналу. Перша гра

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Франсуа Летесьє (Франція)

РЕАЛ Мадрид - ЧЕЛСІ Лондон - 2:0

1:0 Карім Бензема, 21'

2:0 Марко Асенсіо, 74'

Реал: 1. Тібо Куртуа - 2. Даніель Карвахаль, 3. Едер Мілітао, 4. Давид Алаба - 12. Едуарду Камавінга, 15. Федеріко Вальверде, 8. Тоні Кроос, 10. Лука Модріч - 21. Родріго, 9. Карім Бензема, 20. Вінісіус Жуніор

Челсі: 1. Кепа Аррісабалага - 26. Каліду Кулібалі, 6. Тьяго Сілва, 33. Веслі Фофана - 24. Ріс Джеймс, 21. Бен Чілвелл, 7. Н'Голо Канте, 5. Енцо Фернандес, 8. Матео Ковачіч, 11. Жоау Фелікс - 17. Рахім Стерлінг

_______________________________________________________________

23:59. отже, всі результати перших матчів 1/4 фіналу

МАНЧЕСТЕР СІТІ - БАВАРІЯ - 3:0

РЕАЛ - ЧЕЛСІ - 2:0

БЕНФІКА - ІНТЕР - 0:2

МІЛАН - НАПОЛІ - 1:0

23:57. у Мілані гра завершилась з рахунком 1:0. Але для підопічних Лучіано Спаллетті нічого не втрачено

23:55. а на сьогодні ми завершуємо нашу трансляцію

90+5 хв. отже, 2:0 - впевнена перемога "Реалу" і за 6 днів у Лондоні Королівський клуб матиме відчутну перевагу

90+3 хв. Маунт міг відквитати один м'яч, але Рюдігер у відчайдушному підкаті заблокував удар англійця

90+2 хв. Кепа, реагуючи на подачу Алаби зліва, відбив м'яч точно на Бензема. Та Карім не чекав такого подарунку і головою пробив вище порожніх воріт

89 хв. міг "Реал" втекти у контратаку два в один, та Асенсіо невдало прийняв м'яч

87 хв. капітан "синіх" Ковачіч попереджений за надмірні емоції

87 хв. Карвахаль борцівським прийомом завалив Кукурелью

86 хв. дограють вже команди. Королівський клуб не рве жили, а "аристократи" нічого не можуть вдесятьох

84 хв. і остання заміна від Анчелотті - замість Тоні Крооса вийшов Орельєн Чуамені

83 хв. Мілітао попереджений за грубу гру проти Кукурельї

83 хв. розчарований Френкі Лемпард і стриманий оптимізм на обличчі Карло Анчелотті

81 хв. Дані Себальос вийшов замість Модріча

79 хв. Асенсіо отримав м'яч на правому фланзі, змістився ближче до центра і сильно пробив у ближній кут низом - м'яч пролетів поруч зі стійкою

76 хв. а отже, українців сьогодні на полі ми не побачимо

75 хв. на пропущений гол подвійною заміною реагує Лемпард - замість Канте і Тьяго Сілви вийшли Конор Галлахер і Мейсон Маунт

74 хв. розіграли кутовий господарі. Кроос віддав у карний майданчик на Вінісіуса, а той переадресував м'яч на Асенсіо. Марко більярдним ударом з 20-ти метрів увігнав м'яча у лівий кут воріт "аристократів"

74 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Асенсіо

72 хв. Джеймс з корнера подав в центр карного майданчика - боротьбу у повітрі виграли господарі

71 хв. крім Асенсіо на поле вийшов Антоніо Рюдігер - йдуть з поля Родріго і Камавінга

71 хв. кутовий заробили гості

70 хв. першу заміну готує Карло Анчелотті. На полі з'явиться Марко Асенсіо

66 хв. Михайло Мудрик поки залишається у запасі

65 хв. ще дві заміни від Френка Лемпарда. Замість Жоау Фелікса і Стерлінга вийшли Трево Чалобан і Кай Хаверц

65 хв. Вінісіус п'ятою відіграв на Камавінгу, а той гарматним ударом відправив м'яч повз ворота

60 хв. Алаба зі штрафного б'є низом у дальній кут - Кепа ловить м'яч

59 хв. Чілвелл програв позиційну боротьбу Родріго, притримавши бразильця рукою перед карним майданчиком - червона картка гравцю "Челсі" і небезпечний штрафний у господарів

23:15. нагадаємо, переможець цього двобою у півфіналі гратиме з переможцем пари "Манчестер Сіті" - "Баварія". З великою долею ймовірності це буде англійський клуб, який вчора розбив баварців з рахунком 3:0

55 хв. першу заміну робить Лемпард - замість Кулібалі вийшов Марк Кукурелья

23:12. повертаємося до "Челсі". З АПЛ "аристократи", звісно ж, не вилетять, а от наступний євросезон пропустять. Якщо тільки не виграють Лігу чемпіонів. Наразі від шостого єврокубкового місця "Челсі" відділяє 8 очок, До того ж, попереду у "синіх" матчі з "МанЮнайтед", "Арсеналом" і "МанСіті"

50 хв. Вінісіус увірвався у карний майданчик зліва і відкотив на Бензема. Карім же замість удару віддав пас лівіше на Модріча, а Лука намагався красивим ударом з 18-ти метрів закрутити м'яча у праву дев'ятку. Якихось 20 сантиметрів нижче і був би гол-красень, а так - вище воріт

23:08. "Челсі" у чемпіонаті також фактично дограє. Але з інших причин. "Аристократи" йдуть на 11-му місці в АПЛ і шансів зачепитися за лігочемпіонівську четвірку у них просто немає

48 хв. Жоау Фелікс намагався хитро пробити з-під Карвахаля. Та Куртуа все бачить і спокійно ловить м'яч

23:06. тож у чемпіонаті "Реал" фактично дограє, зосередившись на Лізі чемпіонів. Навіть якщо Королівський клуб фінішує третім, для них різниці немає

23:05. починається другий тайм

23:03. зазирнемо на хвилинку у національні чемпіонати. "Реал" фактично втратив шанси на чемпіонство. Відставання від "Барселони" складає 13 очок, які за 10 турів відіграти майже неможливо. На два очки від Королівського клубу відстають земляки з "Атлетіко"

23:02. повертаємося на "Сантьяго Бернабеу", де за мить почнеться другий тайм

22:55. що стосується нашого матчу, то "Реал" закономірно веде у рахунку. Ба більше, 1:0 - це ще дуже скромно, перевага Королівського клубу мала бути значно більшою. У "Челсі" було кілька цікавих епізодів біля воріт Куртуа, та бельгійський голкіпер помилок не припустився

22:50. завершився перший тайм і у Мілані. "Россонері" попереду з рахунком 1:0. "Наполі" свої моменти не реалізував, а от господарі зуміли забити фактично у роздягальню. У другому таймі буде цікаво

45 хв. завершується перший тайм. Повернемося за 15 хвилин

44 хв. Вальверде обікрав Канте, дійшов до карного майданчика і пробив низом - Кепа ловить м'яч

42 хв. Вінісіус віддав невдалий пас на Бензема, а будь бразилець точнішим і було б дуже небезпечно біля воріт Кепи

22:41. змінився рахунок у Мілані. Там дещо несподівано забивають "россонері". На 40-й хвилині відзначився Ісмаель Беннасе

34 хв. Кепа рятує гостей після удару Родріго з гострого кута. Бразилець намагався віддати на порожні ворота на Бензема, але був дуже динамічний момент і все, на що спромігся Родріго, це пробити по воротах

27 хв. Вінісіус віддав класний пас на Бензема, але Карім не зрозумів задум бразильця

26 хв. "Реал" мав забивати другий, але Вінісіус пошкодував м'яча і вирішив все робити сам. Бразилець перекинув м'яча через Кепу, але з воріт вибив Фофана. А міг віддати на Родріго, що був перед порожніми воротами

22 хв. гості ледь не зрівняли. Справа Джеймс виконав подачу низом на ближню стійку, а Стерлінг пробив з-під Мілітао в дотик у ближній кут - Куртуа рятує "Реал"

21 хв. Карвахаль віддав класну подачу на Вінісіуса, на удар бразильця зреагував Кепа, але м'яч опинився перед Бензема і Карім відправив м'яч у порожні ворота

21 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Бензема

16 хв. дальній, але дуже неточний удар Вальверде

15 хв. Вінісіус після контакту з Фофана падає у карному майданчику гостей - Летесьє бачить цей епізод і ніяк не реагує

12 хв. Бензема у карному майданчику обігрався з Вінісіусом і пробив з гострого кута зліва - Кепа ловить м'яч

8 хв. Чілвелл вирішив зі штрафного з гострого кута пробити. Куртуа удару не очікував, але Бен пробив вище воріт

7 хв. Камавінга влупив по ногах Стерлінга, що намагався прорватися у карний майданчик господарів справа

5 хв. Веслі Фофана прийняв на стегно Вінісіуса і одразу побачив перед собою жовту

4 хв. ще одна швидка атака гостей. Канте віддав наліво на Фелікса, а той намагався прострілити на Стерлінга - захисники заблокували передачу

3 хв. Чілувлл невдало подав з кутової позначки

2 хв. перший шанс у гостей. Канте з центру поля віддав класну передачу на Жоау Фелікса, той добіг до карного майданчика і з-під Мілітао пробив у ближній кут - Куртуа коліном відбив м'яча на кутовий

22:00. гра почалася - сині розіграли м'яч у центрі

21:59. а зараз слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:58. нагадаємо у паралельному матчі сьогоднішнього дня італійська битва МІЛАН - НАПОЛІ. Про перебіг подій на "Сан Сіро" ми будемо повідомляти

21:55. традиційно перед початком гри "Сантьяго Бернабеу" співає гімн Королівського клубу, який завершується словами Hala Madrid

21:52. для нас це протистояння також цікаве тим, що у складі обох команд є українці. Щоправда, і голкіпер "Реалу" Андрій Лунін, і вінгер "Челсі" Михайло Мудрик розпочнуть гру в запасі

21:45. вітаємо з Мадриду. За лічені хвилини на "Сантьяго Бернабеу" розпочнеться гра між Королівським клубом та "аристократами"

07:07. сьогодні увечері дивіться на "Апострофі" онлайн трансляцію чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Челсі"

07:07. доброго ранку футбольним шанувальникам!

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії