НБУ:USD  39.20

Аріс - Динамо - 1:0 перший млинець глевкий

Динамо починає єврокубкову кампанію у Греції

Динамо починає єврокубкову кампанію у Греції 22:00 Аріс - Динамо Фото:

Київське "Динамо" вперше в історії бере участь у Лізі конференцій – третьому за силою єврокубку. Туди кияни пробилися, вдруге в історії посівши четверте місце у чемпіонаті України.

Суперником "Динамо" у третьому кваліфікаційному раунді є грецький "Аріс". Перший матч кияни зіграли 10 серпня у Салоніках та програли з рахунком 0:1.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Греції.

Зазначимо, що "Динамо" з "Арісом" раніше не зустрічалося.

Також додамо, що матч обслуговувала суддівська бригада із... Австралії.

Також дивіться на нашому сайті відео з Салонік.

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ. 3-й кваліфікаційний раунд

Перший матч

АРІС Салоніки - ДИНАМО Київ - 1:0

1:0 Луїс Пальма, 69'

Аріс: 23. Хуліан - 3. Франко Феррарі, 22. Мозес Одубаджо, 4. Фабіано, 33. Мартін Монтойя - 16. Владімір Даріда, 30. Жан Жюль, 20. Невен Джурасек - 80. Лорен Морон, 17. Луїс Пальма, 32. Давид Моберг-Карлссон

Динамо: 1. Георгій Бущан - 44. Владислав Дубінчак, 34. Олександр Сирота, 4. Денис Попов, 24. Олександр Тимчик - 22. Владислав Кабаєв, 10. Микола Шапаренко, 5. Сергій Сидорчук, 7. Андрій Ярмоленко - 29. Віталій Буяльський - 77. Беніто

______________________________________________________________

23:13. на сьогодні все. До нових зустрічей на "Апострофі"

90+5 хв. завершується гра. Перемагає мінімально "Аріс". За тиждень все вирішиться у Бухаресті

90+4 хв. Бущан рятує динамівців після удару Менендеса з кількох метрів у протихід

90+2 хв. невдало розіграли кияни корнер

90+2 хв. Буяльського косить Жюль у карному майданчику, але арбітр показує на кутовий

90+1 хв. попереджений Феррарі за грубу гру проти Ярмоленка

90 хв. ще 5 хвилин у киян, щоб врятувати гру

89 хв. на удар вивели Ярмоленка. Андрій б'є щосили, але Хуліан рятує "Аріс". А добити нікому не вдалося

86 хв. пожежа біля воріт Хуліана завершилась неточним ударом Ярмоленка з гострого кута

82 хв. і ще дві заміни у динамівців. Замість Кабаєва і Сидорчука вийшли Назарій Волошин і Володимир Бражко

82 хв. у греків Домагой Павічіч міняє Даріду

81 хв. перша заміна у киян. Замість Шапаренка вийшов Володимир Шепелєв

79 хв. після подачі Матарріти зі штрафного Фабіано пробив у дотик - повз ворота

77 хв. третя заміна у господарів. Замість Пальми вийшов Рональд Матарріта. У минулому сезоні він грав в УПЛ за "Дніпро-1"

75 хв. який шанс марнує Шапаренко. Класна комбінація киян з серією передач у дотик - Беніто відпасував під удар Миколі, а той з лівої пробив з дуже вигідної позиції повз ворота

69 хв. Пальма б'є у лівий кут - Бущан вгадав напрямок удару, але не зміг відбити м'яч, який від його рук влетів у сітку

67 хв. пенальті! Після розіграшу кутового і удару головою Фабіано м'яч потрапив у виставлену руку Сироти

65 хв. супермомент у греків і суперсейв Бущана. Морон зліва зробив класну подачу на Даріду, а той ударом впритул головою розстрілював Бущана. Та голкіпер врятував "Динамо" від голу

64 хв. Менендес фолом проти Кабаєва зриває контратаку киян

61 хв. збили Буяльського. Гострий стандарт у киян. Ярмоленко виконує подачу на Беніто, але той не чіпляється за м'яч

58 хв. перші заміни у господарів. Замість Джурасека і Моберга Карлссона вийшли Лукас Рупп і Хонатан Менендес. Греків на полі досі немає)

55 хв. Шапаренко невдало виконав стандарт, зробивши неточну передачу на Ярмоленка

54 хв. Фабіано зриває атаку киян грубим фолом проти Кабаєва

53 хв. Шапаренко подає кутовий зліва. Подача на дальню стійку - Ярмоленко виграв боротьбу у повітрі, але не зміг як слід пробити

52 хв. дуже сумно на стадіоні "Клеантіс Вікелідіс". Футбол, під який хочеться спати

51 хв. Мартін Монтойя вдарив по ногах Кабаєва

48 хв. Кабаєв жорстко в'їхав у ногу Жюля. Суддя обмежився усним попередженням

46 хв. у перерві без замін

22:20. поновлюється гра - Джиллетт дав свисток про початок другого тайму

45+4 хв. Джиллетт дає свисток на перерву

45 хв. чотири хвилини компенсував Джиллетт до першого тайму

44 хв. після скидки Дубінчака б'є Ярмоленко - рикошет і м'яч летить у руки Хуліану. В цей момент у нього врізається Беніто. І схоже наш нападник отримав удар бутсою в обличчя

43 хв. активізувалися кияни протягом останніх хвилин, непогані атаки обома флангами, але до удару все ніяк не доходить

40 хв. завершився матч третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи у Празі, де "Дніпро-1" зазнав нищівної поразки від "Славії" з рахунком 0:3

38 хв. а от жовту Жюлю виписав - за надмірні емоції

38 хв. Жюль у карному майданчику грубо штовхнув у спину Буяльського. Австралієць пенальті не дав

36 хв. в центрі поля Попов отримав болісний удар від Морона. Той високо підняв ногу і вдарив ступнею у груди динамівця

34 хв. наші довго возилися з м'ячем біля воріт суперника і зрештою втратили м'яч

28 хв. гострий стандарт у киян. Подає Дубінчак - захисники м'яч виносять

25 хв. розіграли господарі свій перший кутовий. Пальма подає - наші м'яч виносять

24 хв. який шанс у греків. Сирота помиляється у простій ситуації і м'яч відскочив до Карлссона. Той пробив у дотик і м'яч рикошетом від спини Дубінчака полетів на кутовий

23 хв. Попов зробив закидання у карний майданчик на Кабаєва. Тому не вистачило сантиметрів, щоби як слід прийняти м'яч

21 хв. Ярмоленко відверто вдарив по ногах Жюля - Жиллетт пошкодував динамівця, обмежившись усним попередженням

20 хв. дочекалися першого удару киян. Беніто котить м'яч у напрямку воріт - в руки Хуліану

19 хв. перший кутовий у матчі. У киян справа. Ярмоленко подає на ближню стійку - захисники виносять м'яч

16 хв. друге попередження у киян - Шапаренку за фол проти Жюля

12 хв. ще одна спроба греків. Здалеку пробив Жан Жюль - повз ворота

12 хв. ще одна спроба греків. Пальма зліва відкотив на Феррарі, а той пробив в дотик у дальній кут. Бущан у стрибку м'яч відбив

7 хв. продовжують господарі атакувати. Пальма намагався зліва здалеку закрутити м'яча у дальню дев'ятку - повз ворота

4 хв. перший момент у господарів. Мартін Монтойя пробив з 15-ти метрів - повз ворота

3 хв. за фол в центрі поля попередження отримав Тимчик

21:17. стартовий свисток Джарреда Джиллетта і починаємо

21:13. на трибунах сьогодні аншлаг. Зараз грецькі вболівальники співають гімн клубу

21:12. команди виходять на поле

21:05. лічені хвилини до початку гри

20:28. у складі грецького клубу немає жодного грека в основі

20:22. вітаємо з сонячних грецьких Салонік

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів