Понеділок, 6 травня

Реал - Жирона - 4:0 Лунін - на нуль, Довбик і Циганков - з нулем

У Мадриді Королівський клуб розгромив каталонців

У Мадриді Королівський клуб розгромив каталонців 19:30 Реал - Жирона Фото:

У чемпіонаті Іспанії відбулася битва лідерів – мадридський "Реал" розбомбив "Жирону" з рахунком 4:0.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію із Мадрида.

Після цієї перемоги Королівський клуб випереджає каталонців на п'ять очок. У свою чергу, "Жирона" випереджає "Барселону" на шість очок.

Нагадаємо, у першому колі "Реал" розгромив "Жирону" на виїзді з рахунком 3:0.

4:0 Родріго, 61'

Реал: 13. Андрій Лунін - 23. Ферлан Менді, 18. Орельєн Чуамені, 2. Дані Карвахаль, 17. Лукас Васкес - 8. Тоні Кроос, 12. Едуарду Камавінга, 15. Федеріко Вальверде - 5. Джуд Беллінгем - 7. Вінісіус Жуніор, 11. Родріго

Жирона: 13. Пауло Гассаніга - 3. Мігель Гутьєррес, 15. Хуанпе, 25. Ерік Гарсія, 20. Ян Коуту - 14. Алеш Гарсія, 23. Іван Мартін - 16. Савіо, 24. Крістіан Португез, 8. Віктор Циганков - 9. Артем Довбик

_______________________________________________________________

21:27. вже у вівторок повертається Ліга чемпіонів. І принагідно запрошуємо вас о 22:00 на гру РБ "Лейпциг" - "Реал"

21:26. далі у "Жирони" надскладна гра проти "Атлетіка" в Більбао. А у "Реала" попереду дві гри з аутсайдерами

21:25. "Реал" розгромив Жирону і відірвався від каталонців на 5 очок. А в шести очках від жиронців "Барселона". Правда, каталонці ще не зіграли свій матч 24 туру

90+1 хв. і одразу після цього лунає фінальний свисток

90 хв. Хоселу з 11-метрової позначки пробив у стійку

89 хв. і одразу епізод у протилежних воріт. Ян Коуту зіграв у ногу Арда Гюлеру - а тут пенальті

89 хв. Фран Гарсія у карному майданчику грубо зіграв проти Савіо - але арбітр пенальті не дає

89 хв. Коуту на замаху прибрав захисника і з 20-ти метрів намагався закрутити м'яча у дальній кут - повз ворота

83 хв. Браїм Діас вирішив з гострого кута закрутити м'яча у дальній кут - але пробив дуже неточно

83 хв. "Реал" вже валяє дурня, а у "Жирони" нічого не виходить

79 хв. Карло Анчелотті свій ліміт замін використав

78 хв. і ще дві заміни у господарів: замість Вінісіуса і Менді вийшли Арда Гюлер і Фран Гарсія

76 хв. Менді в центрі поля на рівному місці отримав жовту, жорстко зігравши проти Алеша

74 хв. у нас залишилася лише одна інтрига - чи заб'є бодай гол "Жирона"

71 хв. і потрійна заміна у каталонців: замість Довбика, Циганкова і Івана Мартіна виходять Крістіан Стуані, Валері Фернандес і Джон Соліс

70 хв. подвійна заміна у господарів: Хоселу і Лука Модріч вийшли замість Родріго і Крооса

68 хв. Ян Коуту збиває Камавінгу - жовта і небезпечний штрафний

66 хв. сильний дальній постріл Циганкова - лоб Карвахаля прийняв на себе удар

61 хв. знову провал на правому фланзі "Жирони". Коуту з Циганковим не змогли зупинити Родріго. Той увірвався у карний майданчик і пробив точнісінько у правий кут

61 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Родріго

59 хв. Родріго замикав подачу Вальверде справа - небезпечно пробив головою - м'яч просвистів над поперечиною

57 хв. Беллінгем йде з поля. Замість нього вийшов Браїм Діас. А Король Джуд зробив свою справу і може відпочивати

54 хв. гол імені Вінісіуса. Той зліва легко проскочив двох захисників і пробив з гострого кута. Гассаніга відбив м'яч, але точно на ногу Беллінгему - Джуд з кількох метрів не промахнувся

54 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Беллінгем

52 хв. дальній удар Алеша Гарсії - небезпечно, але неточно

50 хв. перший кутовий у "Жирони". Подача зліва в центр воротарського майданчика - Лунін кулаком вибиває м'яч

47 хв. гостро зліва подав Гутьєррес - Лунін у стрибку рятує "Реал", відбивши кулаками м'яча подалі від воріт

46 хв. поновлюється гра

46 хв. одну заміну робить у перерві Мічел. Замість Порту вийшов Пабло Торре

20:38. повертаємося на "Сантьяго Бернабеу", де за мить почнеться другий тайм

20:35. статистика першого тайму. У жиронців лише один удар і нуль у площину. З такою грою у "Реала" не виграти

45+5 хв. дальній удар Коуту блокують - і на цьому завершується перший тайм

45+3 хв. після удару пасу когось з гравців "Жирони" м'яч рикошетом від Беллінгема летів у ворота Королівського клубу. Та Лунін не спить

45+1 хв. контратака "Жирони". Савіо віддав в центр на Довбика, той намагався перевести направо на Коуту, та м'яч блокують захисники

45 хв. ще один удар від Беллінгема - метрів з 15-ти - вище воріт

44 хв. справа Коуту намагався знайти навісом голову Довбика, та м'яч летить в руки Луніну

40 хв. Гассаніга рятує "Жирону" після удару Вінісіуса з кількох метрів

35 хв. Вінісіус розкішним пасом вивів Беллінгема на ворота, той випередив двох захисників, прокинув м'яча повз Гассанігу і забивав вже у порожні ворота

35 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Беллінгем

35 хв. штрафний у жиронців справа. Циганков виконує подачу - сильно і неточно

33 хв. вже вдруге Гутьєррес фланговою подачею зліва змарнував хорошу атаку каталонців. Надто сильна подача і високий Довбик до м'яча не дотягнувся

32 хв. здалеку б'є Беллінгем - повз ворота

31 хв. справа Циганков гостро прострілював на Довбика, але Чуамені перехопив м'яч

27 хв. Родріго гостро прострілює справа - хтось з захисників випередив Беллінгема

26 хв. зліва гостро виконав подачу Менді - на щастя жиронців ніхто до м'яча не дістав

25 хв. Васкес обігрався з Вінісіусом і намагався прострілити на Беллінгема - та захисники блокують м'яч

23 хв. Вальверде б'є низом трохи правіше від центру воріт - Гассаніга бере м'яч

21 хв. Хуанпе збиває Камавінгу буквально в сантиметрах до карного майданчика - небезпечний штрафний і жовта захиснику

20 хв. "Жирона" великим силами в атаці, але крім банальних навісів нічого немає

15 хв. Савіо надто сильною подачею з лівого флангу змарнував хорошу атаку жиронців

13 хв. Гутьєррес зліва віддавав гостру передачу на Порту, але Камавінга в ефектному підкаті вибив м'яч

11 хв. могло бути небезпечно біля воріт гостей, але Хуанпе не дав Родріго себе обійти

9 хв. Мартін закинув м'яч з глибини на Довбика, але Артема випередив Карвахаль

9 хв. жиронці намагаються оговтатися від пропущеного м'яча і беруть м'яч під контроль, перепасовуючись переважно в центрі поля

8 хв. спроба Довбика пробити з лінії карного майданчика - удар блокує Кроос

6 хв. Вінісіус класно пробив метрів з 20-ти у дальній кут - без шансів для Гассаніги

6 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Вінісіус

3 хв. справа гостро подав Коуту - Довбик з Порту до м'яча не дотягнулися

19:34. лунає стартовий свисток

19:32. хвилина мовчання в пам'ять колишнього голкіпера "Реалу" Мігеля Анхеля Гонсалеса, життя якого обірварося напередодні. Він грав за "Реал" з 1968 по 1986 роки і був одним з найкращих воротарів в історії "Реалу"

19:24. лічені хвилини до початку гри. На "Сантьяго Бернабеу" зараз слухаємо гімн Королівського клубу - Hala Madrid

19:10. крім того, з трибуни за грою сьогодні спостерігатиме керманич "Жирони" Мічел. У нього дискваліфікація на одну гру

19:07. у "Жирони" сьогодні відчутні втрати. Через дискваліфікацію гру пропускають Дейлі Блінд і Янхель Еррера, а через травми не зіграють Тоні Вілья і Давид Лопес

18:58. наживо з Мадриду

18:56. у першому колі "Жирона" вдома програла "Реалу" за всіма статтями

18:45. і основа гостей. Українці Довбик і Циганков у старті

18:44. стартова 11-ка господарів. У воротах Королівського клубу Андрій Лунін

17:31. Вітаємо з Мадриду, де сьогодні Королівський клуб зіграє з "Жироною" у битві за лідерство в Примері

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів