Вівторок, 30 квітня

Атлетіко - Жирона - 3:1 гол та промах Довбика

"Жирона" зазнає п'ятої поспіль поразки на виїзді

Жирона йде за перемогою "Жирона" вже чотири матчі не перемагає на виїзді Фото: getfootballnewsspain.com

Каталонська "Жирона" зазнала п'ятої поспіль поразки на виїзді в чемпіонаті Іспанії. Сьогодні команда українців Артема Довбика та Віктора Циганкова поступилася "Атлетіко".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з Мадрида. Матч закінчився із рахунком 3:1.

Вже у дебюті матчу Артем Довбик вивів "Жирону" вперед. Але втримати переможний рахунок навіть у першому таймі каталонцям не вдалося. На 33-й хвилині м'яч влучив у руку Гутьєрресу у штрафному майданчику та арбітр поставив пенальті, який холоднокровно реалізував Грізманн.

А коли компенсований час до першого тайму закінчився, "Атлетіко" забив другий гол. Мората чудово зберіг м'яч у грі та подав на Корреа, а той головою класно пробив у правий кут.

На початку другого тайму груба помилка Соліса дозволила Гризманну зробити дубль. Невдовзі Довбик мав робити дубль, але з метра не влучив у порожні ворота.

У підсумку 3:1 - "Атлетіко" скоротив відставання від "Жирони" до чотирьох очок.

Зазначимо, що у першому колі "Жирона" у драматичному матчі обіграла "Атлетіко" з рахунком 4:3. Каталонці вели 3:1, але у другому таймі дозволили супернику зрівняти рахунок. Проте наприкінці зустрічі "Жирона" забила переможний гол.

Нагадаємо, "Атлетіко" у середу обіграв дортмундську "Боруссію" (2:1) у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Гра у відповідь відбудеться найближчого вівторка в Дортмунді.

3:1 Антуан Грізманн, 50'

Атлетіко: 13. Ян Облак - 23. Рейнілду Мандава, 22. Маріо Ермосо, 15. Стефан Савіч, 16. Науель Моліна - 17. Родріго Рікельме, 6. Коке, 5. Родріго де Пауль, 8. Сауль Ньїгес - 10. Анхель Корреа, 7. Антуан Грізманн

Жирона: 13. Пауло Гассаніга - 3. Мануель Гутьєррес, 17. Дейлі Блінд, 5. Давид Лопес, 25. Ерік Гарсія - 16. Савіо, 21. Янхель Еррера, 14. Алеш Гарсія, 22. Джон Соліс, 20. Ян Коуту - 9. Артем Довбик

______________________________________________________________

90+7 хв. лунає фінальний свисток! "Атлетіко" бере реванш у "Жирони"

90+6 хв. контратака "Атлетіко" 3 в 2, але Ліно завозився з м'ячем

90+4 хв. Порту метрів з п'яти б'є в руки Облаку

90+2 хв. Льоренте фолить проти Порту, зриваючи атаку гостей

90 хв. аж 6 хвилин компенсував Бенгоечеа - навіщо)

87 хв. а Облак знову чудово грає на виході після подачі з лівого фланга

86 хв. Ліно намагався взяти на таран Гутьєрреса, але захисник не дав Самуелю виконати прицільний удар

84 хв. Облак випустив м'яч з рук після подачі справа. Але сам же накрив м'яч і не дав зіграти Коуту на добиванні

83 хв. заключні заміни у "Жирони": замість Довбика і Савіо вийшли Крістіан Стуані і Валері Фернандес

77 хв. зліва Гутьєррес небезпечно прострілив на Порту, але той під пресингом не зміг прицільно пробити

76 хв. Блінд не дав забити Мораті, заблокувавши удар форварда

75 хв. жиронці атакують, та все без толку. Схоже, буде п'ята поспіль поразка каталонців

74 хв. фінальна заміна для "Атлетіко" сьогодні: Сесар Аспілікуета міняє де Пауля

70 хв. грубо помиляється біля своїх воріт Арнау, але Моліна не влучив у порожні ворота з забійної позиції

68 хв. замість Грізманна і Рікельме вийшли Маркус Льоренте і Самуел Ліно

67 хв. Порту б'є низом у лівий кут з 20-ти метрів - Облак відбиває важкий удар

65 хв. замість Еррери і Лопеса виходять Крістіан Порту і Арнау Мартінес

63 хв. дальній удар Еррери в лівий кут - бере Облак

57 хв. замість Соліса вийшов Пабло Торре

56 хв. еххх Добвик. Справа Савіо виконав ідеальну передачу на Артема, але українець з метра пробив повз ворота

50 хв. справа де Пауль виконав не найкращу подачу, але Соліс в карному майданчику припустився дитячої помилки, подарувавши м'яч Грізманну, а Антуан з кількох метрів розстріляв Гассанігу, пробивши під поперечину

50 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Грізманн

48 хв. Коуту на газоні. Дуже болісний удар отримав від Коке. Дивно, що Бенгоечеа не показав жовту капітану господарів

46 хв. одну заміну робить у перерві Сімеоне. Замість Рейнілдо вийшов Аксель Вітсель

16:14. повертаємося на "Метрополітано", де починається другий тайм

15:58. статистика першого тайму

45+9 хв. перерва

45+6 хв. Мората дивовижно зберіг м'яч, не давши йому покинути поле, після чого зробив вивірену подачу на Корреа, а той головою відправив м'яч у правий кут воріт "Жирони"

45+6 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Корреа

45+5 хв. зі штрафного з глибини подає Алеш Гарсія - дуже неточно

45+2 хв. все ж пенальті не буде. Продовжуємо гру

45+1 хв. Савіо на газоні, а епізод переглядають на VAR

45+1 хв. Савіо пішов на трьох захисників і його відверто збивають на вході в карний майданчик. Але захисник встиг спочатку зіграти в м'яч

45 хв. Грізманн спробував не то пробити, не то подати. М'яч відскочив лівіше до Морати. Альваро прострілив на Корреа, але той до м'яча не встиг

41 хв. схоже, вимушена заміна у гостей. Замість Сауля виходить Альваро Мората

38 хв. Гассаніга і Ерік Гарсія ледь не привезли гол у ворота каталонців. Захисник врізався у воротаря, коли той йшов на перехоплення подачі Грізманна. М'яч потрапив до Корреа, але Анхель не зміг зорієнтуватися і пробити з гострого кута по порожніх воротах

35 хв. Анхель Корреа намагався ще один пенальті для "Атлетіко" здобути і відверто малював ниряння, намагаючись заробити 11-метровий. Але отримав пілюлю від симуляції

34 хв. під праву стійку б'є Грізманн - Гассаніга хоч і вгадав напрямок удару, але не дотягнувся до м'яча

34 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Грізманн

34 хв. битиме Грізманн

32 хв. Грізманн подає, Ермосо головою скидує і м'яч потрапив у руку Гутьєрресу - пенальті

32 хв. Еррера грубо врізав по ногах де Паулю. Ще й небезпечний штрафний

30 хв. Сімеоне невдоволений роботою арбітра, щось йому висловив і одразу отримав заспокійливе

29 хв. небезпечно здалеку пробив Алеш Гарсія - м'яч пролетів поруч з лівою стійкою

28 хв. Савіо штовхає Грізманна в момент удару, але Бенгоечеа не ставить небезпечний штрафной, а можна було

23 хв. за зрив атаки суперника жовту отримав Сауль

23 хв. Сауль з кутового зліва вирішив закрутити м'яч у ближній кут воріт - але "пробив" повз

22 хв. Довбик рветься до воріт справа. Прибрав одного захисника, але другий вибив м'яча з-під ніг форварда

20 хв. спроба дальнього удару де Пауля - вище

19 хв. могла бути небезпечна контратака жиронців, але Еррера не найкращим чином прийняв м'яч

18 хв. швидкі випади суперника каталонці намагаються гасити дрібними фолами

15 хв. мадридці поступово беруть ініціативу в свої руки

13 хв. Рікельме зліва пробив з-за меж карного майданчика - вище

10 хв. Савіо зліва прострілив на Довбика, але Артем до м'яча не дотягнувся. Але пішла атака другим темпом. Еррера справа подавав в бік Довбика, та захисник вибив м'яч. І здалеку зльоту пробив Блінд - Облак ловить

7 хв. забивши, гості взяли гру під свій контроль

4 хв. потужна атака гостей. Спершу Савіо розібрався з оппонентом зліва і віддав правіше на Ерреру, а той знайшов у карному майданчику Коуту. Ян справа прострілив на Довбика і Артем, уникнувши офсайду, з метра вколотив м'яч у сітку

4 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Довбик

2 хв. перша атака господарів. Невдалу подачу справа виконав Моліна

15:01. стартовий свисток Бенгоечеа і гості починають з центру поля

14:59. а зараз вболівальники співають клубний гімн

14:58. а у нас під легендарну композицію We will rock you команди виходять на поле

14:54. найцікавіша ситуація в Англії, де за чемпіонство борються "Арсенал", "Ліверпуль" і "Манчестер Сіті". За сім турів до фінішу "каноніри" і "мерсисайдці" випереджають "міщан" на одне очко. Найважчий календар у лондонців

14:52. в Італії "Інтеру" залишилося набрати кілька очок, або ж дочекатися втрати очок "Міланом",ь щоби гарантовано виграти Серію А. За 7 турів до завершення чемпіонату "нерадзуррі" випереджають "россонері" на 14 очок

14:51. в Німеччині "Баєр" де-факто чемпіон, а де-юре золоті медалі леверкузенці можуть оформити у домашній грі з "Вердером" 14 квітня

14:50. європейський футбол виходить на фінішну пряму. В Іспанії "Реал" відірвався від переслідувачів і тепер лише диво завадить Королівському клубу здобути золоті медалі

14:14. Дієго Сімеоне сьогодні проводить ротацію. Бо ж через три дні гра проти "Боруссії" у Дортмунді

14:12. Мічел сьогодні не зможе розраховувати на Віктора Циганкова, а от Артем Довбик на вістрі

14:01. вітаємо з Мадриду, де сьогодні у топ-матчі Ла Ліги "Атлетіко" приймає "Жирону". Це гра четвертої і третьої команд Примери

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії