29 квітня

28 квітня

27 квітня

26 квітня

Почали за здравіє, закінчили рваною футболкою: на матчі України помітили фаната з символікою РФ

Вболівальник з російським прапором і в шапці-вушанці знаходився на трибуні з фанатами збірної України під час матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи з командою Швеції (2:1).

Про це повідомляє Telegram-канал OFNEWS.

Спочатку росіянин обіймався з одним з українців. Втім, через якийсь час стався конфлікт і після матчу російський фанат був відображений тримаючись за обличчя, в розірваній футболці та без прапора.

Матч Швеція - Україна відбувся в Глазго (Шотландія). На 28-й хвилині рахунок відкрив Олександр Зінченко, але в кінцівці першого тайму рівновагу відновив Еміль Форсберг. Перемогу українцям приніс Артем Довбік, який забив гол на 120-й хвилині.

Україна вперше вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи і в наступному матчі зіграє з Англією. Поєдинок відбудеться 3 липня.

Раніше повідомлялося, що українські фанати яскраво відреагували на успіх збірної України на Євро-2020. Також емоціями поділилися росіяни.