RU  UA

Неділя, 18 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.10

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У топ-чиновника України знайшли "загублені" мільйони

Національне агентство по запобіганню корупції виявило недостовірні дані в деклараціях голови Національного банку Якова Смолія.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"За результатами перевірки декларацій Якова Смолія за 2015, 2016 та 2017 роки було встановлено, що посадовець зазначив недостовірні відомості щодо вартості на дату набуття у власність частки трьох нежилих приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді процентів, не зазначив відомості стосовно наявності у дружини корпоративних прав. Крім того, не відобразив інформацію про низку земельних ділянок, які належать йому на праві власності, та кошти, розміщені ним та дружиною на банківських рахунках", - розповіли у відомстві.

За даними НАЗК, "загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2015 року, 2016 і 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн і більше 3,2 млн грн відповідно".

Нагадаємо, Яків Смолій обіймає посаду глави Нацбанку з 15 березня 2018 року. До цього він майже рік був в.о. глави НБУ.

Як повідомляв "Апостроф", 8 серпня детективи Національного агентства по боротьбі з корупцією (НАБУ) повідомили шести особам, причетним до так званої формули "Роттердам+", про підозру в корупційних діях на загальну суму збитку в майже 19 мільярдів гривень.

Новости партнеров

Загрузка...