RU  UA  EN

Понеділок, 23 грудня
  • НБУ:USD 41.55
  • НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  41.55
Суспільство

Новини

22 грудня

21 грудня

Всі новини

Головне - без паніки: реакція соцмереж на введення воєнного стану в Україні

26 листопада Верховна Рада затвердила введення в 10 областях України воєнного стану.

В соцмережах неоднозначно відреагували на прийняття відповідного законопроекту.

"Військовий стан. Ну що, нічого нового для маріупольців не відбудеться. Як що треба копати окопи - ми готові, як що вийти на оборону міста - ми готові. Багато дзвінків. Головне без паніки, пережили страшніше. Ми чотири роки живемо на війні. Маріупольці мають виказати свою громадську позицію проти російського агресора. Ми повинні заявити на цілий світ, що Азовське море - це наше спільне море і росіяни не мають жодного права вказувати нам коли і яким українським суднам проходити в наші порти. Ми повинні вимагати звільнення незаконно взятих у полон наших військових. Ми повинні боротися за наші теріторії, як на суші, так і на морі!", - написала в Facebook волонтер Маша Українська.

Також користувачів соцмереж вразив вчорашній виступ віце-спікера парламенту Ірини Геращенко.

"Можна по-різному ставитись до Ірини Геращенко. Особисто в мене вона ніколи особливої симпатії не викликала, але цей виступ просто вражаючий. Він чітко розставив всі крапки на Ї. Послухайте, це всього 2 хвилини", - йдеться на сторінці спільноти "Мірко Саблич - смалимо піснями".

"Ну не розриваємо ми дипзносини з РФ, ок. Можна тоді хоча б Медведчука розірвати?", - написав у Twitter громадський активіст Сергій Стерненко.

Як повідомляв "Апостроф", 25 листопада Росія атакувала в Азовському морі українські кораблі, які переходили з порту Одеси в порт Маріуполя. За останніми даними, в полон було взято 24 українських моряка. Повної інформації про них поки що немає. Відома лише частина прізвищ. Зокрема, Росія взяла в полон командира катера "Бердянськ" 31-річного Романа Мокряка. До 2014 року він служив на єдиний український підводний човен "Запоріжжя" в Криму, не змінив присяги і покинув півострів після анексії.