Українські військові мають на озброєнні унікальний американський легкий безпілотний літальний апарат RQ-20 Puma. Він допомагає знищувати вороже озброєння і техніку.
Про це повідомляє видання АрміяInform.
Читайте також: Україна може отримати ще 50 млрд доларів допомоги: де союзники візьмуть цю суму
Військові, які використовують американські дрони на полі бою кажуть, що вони оснащені дуже якісною камерою, яка має чітке зображення.
"Пріоритет нашої "пташки" над іншими — це камера, її не кидає, літак летить туди, куди дивиться камера. Достатньо знайти ціль, спіймати її, і далі — як хижий орел нарізає коло, прицільно утримуючи жертву в полі зору", – розповідає Іван.
У ЗСУ кажуть, що вони змогли доволі швидко опанувати даний безпілотник протягом одного місяця.
Які досягнення дрона
За допомогою безпілотника Puma наші військові вже вполювали низку різного озброєння армії загарбників, у тому числі й в глибокому тилу на відстані понад 45 км. Це передусім зенітний ракетний комплекс С-300 та важка вогнеметна система типу "ТОС", а також артилерійські системи "Мста-С", "Гіацинт-С", Д-30, склади з боєприпасами і особовий склад противника.
Характеристики дронів
RQ-20 Puma - це легкий БПЛА від американської компанії AeroVironment, призначений для розвідки та спостереження, перебуває на озброєнні у понад 20 армій світу. В активі компанії є низка різних варіантів цього дрона.
Корисне навантаження дрона — оптико-електронна система Mantis i45. Для роботи у нічний час є опція для операторів "перемикатися" на додаткову i45N.
Характеристики безпілотника Puma 3AE:
- базова дальність до 20 км, може бути збільшена до 60 км;
- витривалість — 3 години;
- маса — 3 кг;
- розмах крил — 2,8 м;
- довжина — 1,4 м.
Раніше "Апостроф" повідомляв, коли надійде зброя від США до України.
- Вас також може зацікавити:
Італія передасть Україні новий пакет допомоги з системою ППО SAMP/T
Україна отримає від США найновіші дрони, оснащені вогнепальною зброєю: фото і характеристики
Передача Україні доходів від заморожених активів РФ: Шольц відреагував на ініціативу ЄС