Не завжди є час наводити порядок у квітнику на дачній чи присадибній ділянці, але ж так хочеться милуватись гарними квітами. Вихід є - квіти-самосівки, які не потребують щорічного пересадження та невибагливі у догляді.
Про це повідомляє Youtube-канал "Полтавський хуторок".
Читайте також: Не кажіть анютині глазки і гладіолуси: як звучать назви квітів українською
Насіння таких квітів з легкістю перезимовує у ґрунті, а навесні проростає. Ось перелік квітів-самосійок для саду на думку досвідчених садівників
Календула
Календула абсолютно невибаглива у догляді, тому вона ідеально підійде навіть самим ледачим квітникарям. Календула має бактерицидну дію, тому активно використовується в медицині.
Ешольція
Ешольція абсолютно не вибаглива та легка у догляді. Вона буде рости, навіть якщо посадити її в сухий піщаний ґрунт. Цвітіння триває з початку літа й до середини осені.
Алісум
Цвітіння починається в травні й триває аж до настання заморозків. Рослина має дрібні квіти, які рясно заповнюють весь кущ.
Левовий зів
Рослина активно квітне від самого початку літа і до настання заморозків.
Незабудка
Ця знайома всім рослина спокійно переносить як низькі, так і високі температури, і невибаглива до ґрунту.
Космея
Невисока рослина полюбляє сонце та невибаглива до умов, які ви їй створите. Космея починає квітнути в червні, а закінчує перед заморозками.
Волошка
Польова рослина стане окрасою саду і не створить вам клопоту в догляді. Також вона відома своїми лікувальними якостями, оскільки має сечогінну дію та протизапальні властивості, тому входить до складу засобів для догляду за обличчям і волоссям.
Іпомея
Цю рослину важко не помітити – у довжину вона може вирости до чотирьох метрів. Завдяки своїм здібностям до вертикального росту з елементами плетіння, іпомея ідеально підійде для озеленення альтанки чи паркану.
Раніше ми розповідали про догляд за ірисами після цвітіння.
- Вас може зацікавити:
Садівників закликають не косити газони до кінця червня: в чому причина
Тропічний куточок на підвіконні: як виростити красиві і здорові орхідеї
Плями на листі полуниці свідчать про захворювання рослини: чим обробити кущі