18 квітня

17 квітня

16 квітня

"Севілья" сенсаційно вибила "Манчестер Юнайтед" з Ліги чемпіонів: відеоогляд

В Англії відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Манчестер Юнайтед" приймав іспанську "Севілью".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Юнайтед" - "Севілья".

Зустріч завершилася перемогою іспанського клубу з рахунком 2:1. Саме "Севілья" пробилася до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. У першому матчі команди зіграли в нульову нічию.

Після нудного першого тайму команди видали ударну кінцівку зустрічі. Героєм зустрічі став форвард "Севільї" Бен Йеддер, який за чотири хвилини оформив дубль, на що господарі відповіли точним ударом Лукаку.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів пройде 16 березня.

"Манчестер Юнайтед" - "Севілья" - 1:2 (перший матч — 0:0)
Голи
: Лукаку, 84 - Бен Йеддер, 74, 78

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Валенсія (Мата, 77), Смоллінг, Байї, Янг, Феллаїні (Погба, 60), Матіч, Лингард (Мартіаль, 77), Санчес, Рашфорд, Лукаку

"Севілья": Ріко, Меркадо, Кьяєр, Ленгле, Ескудеро, Нзонзі, Банега, Сарабіа, Васкес (Пісарро, 87), Корреа (Гайс, 89), Мюріель (Бен Йеддер, 72)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" вилетів з Ліги чемпіонів, програвши "Ромі" в 1/8 фіналу.