Пʼятниця, 10 травня

10 травня

Українська тенісистка створила сенсацію на турнірі в Гонконзі: опубліковано відео

Українка Даяна Ястремська сенсаційно вийшла в чвертьфінал турніру WTA International в Гонконзі.

У матчі 1/8 фіналу Ястремська обіграла більш досвідчену суперницю, китаянку Чжен Сайсай, яка є 58-ю ракеткою світу, зумівши взяти реванш за поразку у Пекіні.

Ястремська здобула перемогу над улюбленицею місцевої публіки в двох сетах - 6:3, 6:3.

Відзначимо, що Ястремська на даний момент займає в рейтингу WTA 102-е місце, що є її найкращим результатом.

18-річна українка вдруге в кар'єрі зіграє в чвертьфіналі турніру категорії WTA International. У боротьбі за вихід в півфінал суперницею Ястремської буде переможниця протистояння Вікторія Томова (162-й номер світового рейтингу) - Христина Кучова (317).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Еліна Світоліна впевнено стартувала на турнірі в Гонконзі.