• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

16 квітня

Кривдник "Динамо" видав матч-трилер у Лізі чемпіонів: відеоогляд

Нідерландський "Аякс" і мюнхенська "Баварія" зіграли заключний матч групового етапу, визначивши переможця групи. Обидві команди по ходу зустрічі були попереду, але в підсумку гра завершилася внічию - 3:3.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Аякс" - "Баварія".

З перших хвилин зустрічі господарі поля виглядали куди більш активніше гостей. Незважаючи на це, вже на 13-й хвилині зустрічі Левандовскі вивів "Баварію" вперед.

Відповісти голом господарі поля змогли лише на 61-й хвилині, коли свій перший м'яч забив Тадіч. Вже через 20 хвилин він оформив дубль, відзначившись з пенальті. Ще за п'ять хвилин Левандовський також оформив дубль і зробив це з пенальті.

Вже на останніх хвилинах зустрічі команди примудрилися забити ще по м'ячу. Гостей вивів вперед Коман, проте автогол Зюле допоміг "Аяксу" вирвати нічийний результат.

Слід зазначити, що в другому таймі в складі "Аякса" був видалений Вебер, а у гостей - Мюллер.

"Аякс" — "Баварія" 3:3

Голи: Тадіч, 61, 82 (з пенальті), Зюле, 90 (автогол) — Левандовскі, 13, 87 (з пенальті), Коман, 90

"Аякс": Онана, Вебер, де Лигт, Блінд, Мазрауи, Зиеш, де Йонг, Тадіч, ван де Бек (Дольберг, 78), Нерес (Хунтелар, 89), Тальяфіко.

"Баварія": Нойер, Зюле, Боатенг, Алаба, Киммих, Гнабрі (Алькантара, 62), Горетцка (Саншеш, 89), Рібері (Коман, 71), Рафінья, Мюллер, Левандовскі.

Попередження: Кімміх, Рафінья, де Лігт, Блінд, Тальяфіко.

Видалення: Вебер, 67, Мюллер. 75.

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР