Субота, 4 травня

4 травня

Українка з феноменальним результатом виграла престижні змагання: опубліковано відео

Українка Вікторія Хапіліна стала переможницею престижних європейських змагань - вона виграла 18-й Краківський марафон.

Перемога нашою співвітчизницею була здобута в чудовому стилі. Крім продемонстрованого особистого кращого часу Хапіліна встановила рекорд траси, поліпшивши його на 11 секунд, і виконала олімпійський норматив. Перемога дозволила легкоатлетці з Мелітополя піднятися на 8-е місце в рейтингу кращих українських марафонок в історії і отримати ліцензію на Олімпійські ігри 2020 року в Токіо. Другою стала кенійська бігунка, яка відстала від переможниці більше ніж на 5 хвилин.

Відзначимо, що довжина Краківського марафону становить 42 км 195 м.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що український чемпіон розповів про величезні проблеми при підготовці до Олімпіади.