• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

16 квітня

Російські "бики" створили велику сенсацію в Лізі чемпіонів: відеоогляд

"Краснодар" у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів обіграв "Порту" з рахунком 3:2 і вийшов у плей-офф раунд турніру.

Провальним для господарів виявився перший тайм, коли в їх ворота влетіло три м'ячі. Після перерви португальські "дракони" змогли повернутися у гру, відігравши два м'ячі, однак на більше їх не вистачило.

"Порту" - "Краснодар" - 2:3

Гол: де Вільєна, 6; Сулейманов, 13; Сулейманов, 34; Зе Луїш, 57; Діас, 76.

"Порту": Маркесін, Саравіа, Пепе, Маркано, Теллес, Корона, Олівейра (Урібе, 49), Данилу, Діас, Накадзіма, Марега.

"Краснодар": Сафонов, Рамірес, Спаіч, Мартинович, Петров, Кабелла (Стоцький, 80), Камболов, Вільєна, Сулейманов (Фьолусон, 65), Вандерсон, Берг (Ігнатьєв, 73).

У наступному раунді "Краснодар" зіграє з грецьким "Олімпіакосом".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" в божевільному матчі вилетіло з Ліги чемпіонів.