Вівторок, 23 квітня

23 квітня

"Зоря" з боєм вилетіла з Ліги Європи: відеоогляд

Луганська "Зоря" не змогла обіграти іспанський "Еспаньол" в матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи. Гра в Запоріжжі завершилася внічию 2:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Зоря" - "Еспаньол".

Після поразки 1:3 в першій грі луганчанам потрібно було забивати мінімум два м'ячі і при цьому не пропускати. Маючи безліч моментів в першому таймі господарі поля примудрилися не те що не забити, а пропустити. Відзначився екс-гравець "Шахтаря" Факундо Феррейра.

У другому таймі рахунок "Зоря" зрівняла, коли відзначився Леднєв. Після цього гостям знову вдалося забити, ну а врятував нічию для господарів точний удар Русина.

2:2 - непоганий результат для "Зорі", але його мало для виходу в груповий етап Ліги Європи.

Зоря - Еспаньол 2:2 (перший матч - 1:3)

Голи: Леднєв, 54, Русин, 78 - Феррейра, 35, Варгас, 62

Зоря: Шевченко - Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко - Іванисеня - Кочергін, Леднєв (Юрченко, 68), Громов (Русин, 58), Хомченовський - Будковський (Кабан, 81).

Еспаньол: Д. Лопес - Х. Лопес, Мармоль, Віллья, Віла - Гранеро, Рока, Дардер (Санчес, 65) - Мелендо, Феррейра (Ву, 74), Варгас (Кампусано, 76).