RU  UA  EN

Понеділок, 20 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Календар матчів Ліги Європи 2019-2020 - Розклад і результати всіх матчів ЛЄ-2020

Четвер, 19 вересня
АПОЕЛ 3 : 4 Дюделанж Нікозія, ГСП огляд
Карабах 0 : 3 Севілья Баку, "Тофік Бахрамов"
Четвер, 3 жовтня
Севілья 1 : 0 АПОЕЛ Севілья, "Рамон Санчес-Пісхуан"
Дюделанж 1 : 4 Карабах Люксембург, "Жозі Бартель"
Четвер, 24 жовтня
Карабах 2 : 2 АПОЕЛ Баку, "Тофік Бахрамов"
Севілья 3 : 0 Дюделанж Севілья, "Рамон Санчес-Пісхуан"
Четвер, 7 листопада
АПОЕЛ 2 : 1 Карабах Нікозія, ГСП
Дюделанж 2 : 5 Севілья Люксембург, "Жозі Бартель"
Четвер, 28 листопада
Дюделанж 0 : 2 АПОЕЛ Люксембург, "Жозі Бартель"
Севілья 2 : 0 Карабах Севілья, "Рамон Санчес-Пісхуан"
Четвер, 12 грудня
АПОЕЛ 1 : 0 Севілья Нікозія, ГСП
Карабах 1 : 1 Дюделанж Баку, "Тофік Бахрамов"
Четвер, 19 вересня
Динамо Київ 1 : 0 Мальме Київ, НСК "Олімпійський" онлайноглядвідео
Копенгаген 1 : 0 Лугано Копенгаген, "Паркен"
Четвер, 3 жовтня
Лугано 0 : 0 Динамо Київ Санкт-Галлен, "Кібунпарк" онлайногляд
Мальме 1 : 1 Копенгаген Мальме, "Сведбанк"
Четвер, 24 жовтня
Динамо Київ 1 : 1 Копенгаген Київ, НСК "Олімпійський" онлайногляд
Мальме 2 : 1 Лугано Мальме, "Сведбанк"
Четвер, 7 листопада
Копенгаген 1 : 1 Динамо Київ Копенгаген, "Паркен" онлайногляд
Лугано 0 : 0 Мальме Санкт-Галлен, "Кібунпарк"
Четвер, 28 листопада
Мальме 4 : 3 Динамо Київ Мальме, "Сведбанк"
Лугано 0 : 1 Копенгаген Санкт-Галлен, "Кібунпарк"
Четвер, 12 грудня
Динамо Київ 1 : 1 Лугано Київ, НСК "Олімпійський" онлайноглядвідео
Копенгаген 0 : 1 Мальме Копенгаген, "Паркен"
Четвер, 19 вересня
Хетафе 1 : 0 Трабзонспор Хетафе, "Колізеум Альфонсо Перес"
Базель 5 : 0 Краснодар Базель, "Санкт-Якоб Парк" огляд
Четвер, 3 жовтня
Трабзонспор 2 : 2 Базель Трабзон, "Шенол Гюнеш"
Краснодар 1 : 2 Хетафе Краснодар, "Краснодар-Арена"
Четвер, 24 жовтня
Хетафе 0 : 1 Базель Хетафе, "Колізеум Альфонсо Перес"
Трабзонспор 0 : 2 Краснодар Трабзон, "Шенол Гюнеш"
Четвер, 7 листопада
Базель 2 : 1 Хетафе Базель, "Санкт-Якоб Парк"
Краснодар 3 : 1 Трабзонспор Краснодар, "Краснодар-Арена"
Четвер, 28 листопада
Краснодар 1 : 0 Базель Краснодар, "Краснодар-Арена"
Трабзонспор 0 : 1 Хетафе Трабзон, "Шенол Гюнеш"
Четвер, 12 грудня
Базель 2 : 0 Трабзонспор Базель, "Санкт-Якоб Парк"
Хетафе 3 : 0 Краснодар Хетафе, "Колізеум Альфонсо Перес" огляд
Четвер, 19 вересня
ПСВ Ейндховен 3 : 2 Спортинг Лісабон Ейндховен, "Філіпс"
ЛАСК Лінц 1 : 0 Русенборг Лінц, "Лінцер Штадіон"
Четвер, 3 жовтня
Русенборг 1 : 4 ПСВ Ейндховен Тронгейм, "Леркендал"
Спортинг Лісабон 2 : 1 ЛАСК Лінц Лісабон, "Жозе Алваладе"
Четвер, 24 жовтня
Спортинг Лісабон 1 : 0 Русенборг Лісабон, "Жозе Алваладе"
ПСВ Ейндховен 0 : 0 ЛАСК Лінц Ейндховен, "Філіпс"
Четвер, 7 листопада
Русенборг 0 : 2 Спортинг Лісабон Тронгейм, "Леркендал"
ЛАСК Лінц 4 : 1 ПСВ Ейндховен Лінц, "Лінцер Штадіон"
Четвер, 28 листопада
Спортинг Лісабон 4 : 0 ПСВ Ейндховен Лісабон, "Жозе Алваладе"
Русенборг 1 : 2 ЛАСК Лінц Тронгейм, "Леркендал"
Четвер, 12 грудня
ПСВ Ейндховен 1 : 1 Русенборг Ейндховен, "Філіпс"
ЛАСК Лінц 3 : 0 Спортинг Лісабон Лінц, "Лінцер Штадіон"
Четвер, 19 вересня
Ренн 1 : 1 Селтік Глазго Ренн, "Роажон Парк"
ЧФР Клуж 2 : 1 Лацио Рим Клуж-Напока, "Константін Редулеску"
Четвер, 3 жовтня
Селтік Глазго 2 : 0 ЧФР Клуж Глазго, "Селтік Парк"
Лацио Рим 2 : 1 Ренн Рим, "Стадіо Олімпіко"
Четвер, 24 жовтня
Ренн 0 : 1 ЧФР Клуж Ренн, "Роажон Парк"
Селтік Глазго 2 : 1 Лацио Рим Глазго, "Селтік Парк"
Четвер, 7 листопада
ЧФР Клуж 1 : 0 Ренн Клуж-Напока, "Константін Редулеску"
Лацио Рим 1 : 2 Селтік Глазго Рим, "Стадіо Олімпіко"
Четвер, 28 листопада
Лацио Рим 1 : 0 ЧФР Клуж Рим, "Стадіо Олімпіко"
Селтік Глазго 3 : 1 Ренн Глазго, "Селтік Парк"
Четвер, 12 грудня
ЧФР Клуж 2 : 0 Селтік Глазго Клуж-Напока, "Константін Редулеску"
Ренн 2 : 0 Лацио Рим Ренн, "Роажон Парк"
Четвер, 19 вересня
Айнтрахт Франкфурт 0 : 3 Арсенал Лондон Франкфурт-на-Майні, "Коммерцбанк-Арена"
Стандард Льєж 2 : 0 Віторія Гімарайнш Льєж, "Моріс Дюфрен"
Четвер, 3 жовтня
Віторія Гімарайнш 0 : 1 Айнтрахт Франкфурт Гімарайнш, "Афонсу Енрікеш"
Арсенал Лондон 4 : 0 Стандард Льєж Лондон, "Емірейтс"
Четвер, 24 жовтня
Айнтрахт Франкфурт 2 : 1 Стандард Льєж Франкфурт-на-Майні, "Коммерцбанк-Арена"
Арсенал Лондон 3 : 2 Віторія Гімарайнш Лондон, "Емірейтс"
Середа, 6 листопада
Віторія Гімарайнш 1 : 1 Арсенал Лондон Гімарайнш, "Афонсу Енрікеш"
Четвер, 7 листопада
Стандард Льєж 2 : 1 Айнтрахт Франкфурт Льєж, "Моріс Дюфрен"
Середа, 27 листопада
Віторія Гімарайнш 1 : 1 Стандард Льєж Гімарайнш, "Афонсу Енрікеш"
Четвер, 28 листопада
Арсенал Лондон 1 : 2 Айнтрахт Франкфурт Лондон, "Емірейтс"
Четвер, 12 грудня
Айнтрахт Франкфурт 2 : 3 Віторія Гімарайнш Франкфурт-на-Майні, "Коммерцбанк-Арена"
Стандард Льєж 2 : 2 Арсенал Лондон Льєж, "Моріс Дюфрен"
Четвер, 19 вересня
Порту 2 : 1 Янг Бойз Берн Порту, "Драгау"
Рейнджерс Глазго 1 : 0 Феєноорд Глазго, "Айброкс"
Четвер, 3 жовтня
Феєноорд 2 : 0 Порту Роттердам, "Феєноорд"
Янг Бойз Берн 2 : 1 Рейнджерс Глазго Берн, "Стад де Суїсс"
Четвер, 24 жовтня
Янг Бойз Берн 2 : 0 Феєноорд Берн, "Стад де Суїсс"
Порту 1 : 1 Рейнджерс Глазго Порту, "Драгау"
Четвер, 7 листопада
Рейнджерс Глазго 2 : 0 Порту Глазго, "Айброкс"
Феєноорд 1 : 1 Янг Бойз Берн Роттердам, "Феєноорд"
Четвер, 28 листопада
Янг Бойз Берн 1 : 2 Порту Берн, "Стад де Суїсс"
Феєноорд 2 : 2 Рейнджерс Глазго Роттердам, "Феєноорд"
Четвер, 12 грудня
Рейнджерс Глазго 1 : 1 Янг Бойз Берн Глазго, "Айброкс"
Порту 3 : 2 Феєноорд Порту, "Драгау"
Четвер, 19 вересня
Еспаньйол 1 : 1 Ференцварош Барселона, "Корнелья-Ель Прат" огляд
Лудогорець 5 : 1 ЦСКА Москва Разград, "Лудогорець Арена" огляд
Четвер, 3 жовтня
ЦСКА Москва 0 : 2 Еспаньйол Москва, "ЗЕБ Арена" огляд
Ференцварош 0 : 3 Лудогорець Будапешт, "Групама Арена"
Четвер, 24 жовтня
Лудогорець 0 : 1 Еспаньйол Разград, "Лудогорець Арена"
ЦСКА Москва 0 : 1 Ференцварош Москва, "ЗЕБ Арена" огляд
Четвер, 7 листопада
Еспаньйол 6 : 0 Лудогорець Барселона, "Корнелья-Ель Прат"
Ференцварош 0 : 0 ЦСКА Москва Будапешт, "Групама Арена"
Четвер, 28 листопада
Ференцварош 2 : 2 Еспаньйол Будапешт, "Групама Арена"
ЦСКА Москва 1 : 1 Лудогорець Москва, "ЗЕБ Арена"
Четвер, 12 грудня
Лудогорець 1 : 1 Ференцварош Разград, "Лудогорець Арена"
Еспаньйол 0 : 1 ЦСКА Москва Барселона, "Корнелья-Ель Прат"
Четвер, 19 вересня
Вольфсбург 3 : 1 Олександрія Вольфсбург, "Фольксваген Арена" онлайногляд
Гент 3 : 2 Сент-Етьєн Гент, "Геламко Арена"
Четвер, 3 жовтня
Сент-Етьєн 1 : 1 Вольфсбург Сент-Етьєн, "Жоффруа Гішар"
Олександрія 1 : 1 Гент Львів, "Арена Львів" онлайногляд
Четвер, 24 жовтня
Гент 2 : 2 Вольфсбург Гент, "Геламко Арена" огляд
Сент-Етьєн 1 : 1 Олександрія Сент-Етьєн, "Жоффруа Гішар" онлайногляд
Четвер, 7 листопада
Вольфсбург 1 : 3 Гент Вольфсбург, "Фольксваген Арена"
Олександрія 2 : 2 Сент-Етьєн Львів, "Арена Львів" онлайногляд
Четвер, 28 листопада
Сент-Етьєн 0 : 0 Гент Сент-Етьєн, "Жоффруа Гішар"
Олександрія 0 : 1 Вольфсбург Львів, "Арена Львів"
Четвер, 12 грудня
Гент 2 : 1 Олександрія Гент, "Геламко Арена" онлайногляд
Вольфсбург 1 : 0 Сент-Етьєн Вольфсбург, "Фольксваген Арена"
Четвер, 19 вересня
Рома Рим 4 : 0 Істанбул Башакшехір Рим, "Стадіо Олімпіко"
Боруссія Менхенгладбах 0 : 4 Вольфсберг Менхенгладбах, "Боруссія-Парк" огляд
Четвер, 3 жовтня
Істанбул Башакшехір 1 : 1 Боруссія Менхенгладбах Стамбул, "Башакшехір Фатіх Терім"
Вольфсберг 1 : 1 Рома Рим Грац, "Лібенауерштадіон"
Четвер, 24 жовтня
Істанбул Башакшехір 1 : 0 Вольфсберг Стамбул, "Башакшехір Фатіх Терім"
Рома Рим 1 : 1 Боруссія Менхенгладбах Рим, "Стадіо Олімпіко"
Четвер, 7 листопада
Вольфсберг 0 : 3 Істанбул Башакшехір Грац, "Лібенауерштадіон"
Боруссія Менхенгладбах 2 : 1 Рома Рим Менхенгладбах, "Боруссія-Парк"
Четвер, 28 листопада
Вольфсберг 0 : 1 Боруссія Менхенгладбах Грац, "Лібенауерштадіон"
Істанбул Башакшехір 0 : 3 Рома Рим Стамбул, "Башакшехір Фатіх Терім"
Четвер, 12 грудня
Рома Рим 2 : 2 Вольфсберг Рим, "Стадіо Олімпіко"
Боруссія Менхенгладбах 1 : 2 Істанбул Башакшехір Менхенгладбах, "Боруссія-Парк"
Четвер, 19 вересня
Вулвергемптон Вондерерз 0 : 1 Спортинг Брага Вулвергемптон, "Молінью"
Слован Братислава 4 : 2 Бешикташ Братислава, "Тегельне поле"
Четвер, 3 жовтня
Бешикташ 0 : 1 Вулвергемптон Вондерерз Стамбул, "Водафон Парк"
Спортинг Брага 2 : 2 Слован Братислава Брага, "Брага Мунісіпал"
Четвер, 24 жовтня
Слован Братислава 1 : 2 Вулвергемптон Вондерерз Братислава, "Тегельне поле"
Бешикташ 1 : 2 Спортинг Брага Стамбул, "Водафон Парк"
Четвер, 7 листопада
Вулвергемптон Вондерерз 1 : 0 Слован Братислава Вулвергемптон, "Молінью"
Спортинг Брага 3 : 1 Бешикташ Брага, "Брага Мунісіпал"
Четвер, 28 листопада
Бешикташ 2 : 1 Слован Братислава Стамбул, "Водафон Парк"
Спортинг Брага 3 : 3 Вулвергемптон Вондерерз Брага, "Брага Мунісіпал"
Четвер, 12 грудня
Вулвергемптон Вондерерз 4 : 0 Бешикташ Вулвергемптон, "Молінью"
Слован Братислава 2 : 4 Спортинг Брага Братислава, "Тегельне поле"
Четвер, 19 вересня
Манчестер Юнайтед 1 : 0 Астана Манчестер, "Олд Траффорд"
Партизан Белград 2 : 2 АЗ Алкмаар Белград, "Райко Мітіч"
Четвер, 3 жовтня
Астана 1 : 2 Партизан Белград Нур-Султан, "Астана Арена"
АЗ Алкмаар 0 : 0 Манчестер Юнайтед Гаага, "Кейосера"
Четвер, 24 жовтня
АЗ Алкмаар 6 : 0 Астана Гаага, "Кейосера"
Партизан Белград 0 : 1 Манчестер Юнайтед Белград, "Райко Мітіч"
Четвер, 7 листопада
Астана 0 : 5 АЗ Алкмаар Нур-Султан, "Астана Арена"
Манчестер Юнайтед 3 : 0 Партизан Белград Манчестер, "Олд Траффорд"
Четвер, 28 листопада
Астана 2 : 1 Манчестер Юнайтед Нур-Султан, "Астана Арена"
АЗ Алкмаар 2 : 2 Партизан Белград Гаага, "Кейосера"
Четвер, 12 грудня
Партизан Белград 4 : 1 Астана Белград, "Райко Мітіч"
Манчестер Юнайтед 4 : 0 АЗ Алкмаар Манчестер, "Олд Траффорд"