Четвер, 25 квітня

25 квітня

"Борусія" не дотиснула "Барселону" в першому турі Ліги чемпіонів

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів дортмундська "Боруссія" і "Барселона" зіграли внічию - 0:0.

Перший тайм зустрічі пройшов у досить рівній боротьбі. Його підсумок - цілком логічна нічия без забитих м'ячів. А ось після перерви гостям відверто пощастило, що їх ворота так і не були вражені.

Найкращі шанси у німців не використав Марко Ройс. Головним його промахом став удар з 11-метрової позначки, однак Марк-Андре тер Штеген в тому епізоді зіграв чудово. Спас голкіпер "Барси" свою команду в ще кількох небезпечних моментах. В іншому епізоді за "Барсу" зіграла поперечина. У підсумку - нулі на табло.

Боруссія ДОРТМУНД Німеччина - БАРСЕЛОНА Іспанія - 0:0

Нереалізований пенальті: Ройс, 57.

"Боруссія": Бюркі, Хакімі, Аканджи, Хуммельс, Геррейру, Вітсель, Делейні, Санчо, Ройс, Азар (Брандт, 73), Алькасер (Ларсен, 87).

"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Альба (Роберто, 40), Бускетс (Ракитич, 60), Артур, де Йонг, Фаті (Мессі, 59), Грізманн, Суарес.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що італійський гранд зганьбився на старті Ліги чемпіонів .