Субота, 27 квітня

26 квітня

Форвард збірної України демонструє забійну результативність в Європі: відео

Форвард "Гента" і збірної України Роман Яремчук продовжує забивати м'ячі в чемпіонаті Бельгії.

22 вересня він провів черговий класний матч за бельгійський клуб, в якому забив два м'ячі. Дублем українець відзначився в поєдинку 8-го туру чемпіонату країни проти "Зульте Варегема".

Спершу на 34-й хвилині Яремчук впевнено реалізував пенальті, а на 76-й хвилині після сольного проходу оформив дубль. Гра завершилася з рахунком 2:2.

23-річний Яремчук в поточному сезоні провів 11 матчів за "Гент", в яких відзначився 9 голами і 3 результативними передачами.

"Гент" гравця збірної України йде на п'ятому місці в турнірній таблиці і відстає від лідера на чотири бали.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що гол Ярмоленка допоміг "Вест Хему" перемогти одного з грандів англійського футболу.