Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

"Барселона" здобула важку перемогу, але втратила Мессі: відеоогляд

У матчі 6-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на своєму полі обіграла "Вільярреал" з рахунком 2:1.

Каталонський клуб відкрив рахунок на початку матчу. Мессі навісив з кутового і Грізманн ударом головою переправив м'яч у ворота. Незабаром перевагу "Барселони" збільшив Артур, якому вдався прекрасний дальній удар. Під завісу першого тайму гості скоротили рахунок завдяки блискучому удару Касорли. У другому таймі рахунок не змінився.

З поганих новин для "Барселони" варто виділити чергову травму Мессі, який був замінений у перерві. Поки що дані про терміни відновлення гравця не розголошуються. Через попередню травму форвард пропустив кілька матчів на початку сезону.

Завдяки перемозі "Барселона" піднялася на четверте місце в чемпіонаті Іспанії.

"Барселона" - "Вільярреал" - 2:1 (2:1)

Голи: Грізманн (6), Артур (12) - Касорла (44)

"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Фірпо, Роберто (де Йонг, 63), Бускетс, Артур, Мессі (Дембеле, 46), Суарес (Фаті, 78), Грізманн.

"Вільярреал": Асенхо, Пенья, Альбіоль, Пау Торрес, Кінтілья, Замбо-Ангісса, Іборра, Чуквуезе, Касорла (Бакка, 77), Онтіверос (Токо-Екамбі, 57), Жерар Морено (Мойсес Гомес, 68).

Попередження: Роберто (26), Грізманн (47), Замбо-Ангісса (72), Рауль Альбіоль (81), Фірпо (82), Бускетс (90).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Барселона" зазнала принизливої поразки в чемпіонаті Іспанії.