19 квітня

18 квітня

17 квітня

"Динамо" розгромило чергового суперника в юнацькій Лізі чемпіонів

Команда київського "Динамо" U19 розгромила однолітків з грецького ПАОКа в першому матчі фінального раунду плей-офф юнацької Ліги чемпіонів. Зустріч проходила у столиці України на стадіоні "Динамо ім. Валерія Лобановського".

Ще до перерви у воротах гостей побувало два м'ячі. Дублем у складі киян відзначився Георгій Цітаішвілі. В обох випадках 18-річний форвард реалізував пенальті. Після перерви у воротах грецької команди побував ще один м'яч. Результативним ударом відзначився Ярослав Надольский.

Нагадаємо, в попередньому раунді "Динамо" пройшло північномакедонську "Шкендію" (8:0, 2:2).

ЛІГА УЄФА

фінальний раунд плей-офф переможців, 1-й матч

ДИНАМО U19 - ПАОК U19 - 3:0

Голи: Цітаішівілі, 10 (з пенальті); Цітаішвілі, 45+1 (з пенальті); Надольский, 87.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" зазнав прикрої поразки в юнацькій Лізі чемпіонів.