14 квітня

13 квітня

12 квітня

"Реал" влаштував гольову феєрію в чемпіонаті Іспанії

"Реал" розгромив "Ейбар" у виїзному матчі 13-го туру чемпіонату Іспанії з рахунком 4:0.

"Вершкові" зняли питання про переможця зустрічі ще в першому таймі, забивши у ворота суперника три м'ячі. Спочатку Карім Бензема опинився в потрібний час у потрібному місці і вразив уже порожні ворота господарів. А потім два пенальті реалізували Серхі Рамос і той же Бензема.

Після перерви Феде Вальверде після передачі Луки Модрича встановив підсумковий рахунок зустрічі.

Турнірне становище чемпіонату Іспанії: 1. "Реал" - 25 очок (12 матчів), 2. "Реал Сосьєдад" - 23 (13), 3. "Барселона" - 22 (11), ... 15. "Ейбар" - 15 (13).

ЧЕМПІОНАТ ІСПАНІЇ

13-й тур

ЕЙБАР - РЕАЛ Мадрид - 0:4

Голи: Бензема, 17; Рамос, 20 (з пенальті); Бензема, 29 (з пенальті); Вальверде, 61.

Ейбар: Дмитрович, Арбілья, Хосе Анхель, Бігас, Орельяна (Леон, 65), Де Бласіс, Діоп (Експосіто, 81), Ескаланте, Інуї, Енрік, Кіке Гарсія (Шарлес, 81).

Реал: Куртуа, Карвахаль, Варан, Рамос, Менді, Каземіро, Вальверде (Іско, 72), Васкес (Браїм Діас, 81), Модрич, Азар (Вінісіус Жуніор, 72), Бензема.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" знищив турецьких "левів" у Лізі чемпіонів.