Середа, 24 квітня

24 квітня

23 квітня

Король помер: "Ліверпуль" у феєричному матчі вилетів з Ліги чемпіонів

"Атлетіко" обіграв "Ліверпуль" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:2 в додатковий час і вийшов до чвертьфіналу турніру.

Рахунок у матчі був відкритий на 43-й хвилині. Жоржиньо Вейналдум вразив кут воріт Яна Облака ударом головою після навісу з правого флангу від Алекса Окслейда-Чемберлена. Другий тайм пройшов за відчутної переваги господарів, проте забити другий гол вони так і не змогли.

Додатковий час розпочався без розкачки. Спочатку Роберто Фірміно забив другий гол у ворота гостей. А потім Маркос Льоренте забив перший м'яч "Атлетіко". Під завісу першого тайму додаткового часу він же зробив дубль, знову засмутивши господарів дальнім ударом. У самому кінці зустрічі Альваро Мората і зовсім всупереч всій логіці приніс "матрасникам" перемогу.