Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Залишилися без медалей: Росія знову зганьбилася у вирішальному матчі чемпіонату світу, відеоогляд

У матчі за 3 місце молодіжного чемпіонату світу U20 з хокею збірна Росії програла команді Фінляндії з рахунком 1:4. Зустріч відбулася в Едмонтоні (Канада) на арені Rogers Place.

На 6-й хвилині рахунок відкрив Ілля Сафонов, добивши шайбу в ворота з близької відстані. Завдяки цьому росіяни зуміли завершити перший період ведучи в рахунку. На 25-й хвилині рахунок дальнім кидком зрівняв Антон Лунделль. На другу перерву команди пішли за рівного рахунку, а в третьому період фіни розгромили суперника. На 41-й хвилині Мікко Петман підставив ключку після дальнього кидка і вивів Фінляндію вперед. У кінцівці росіяни замінили воротаря шостим польовим гравцем і Лунделль вразив порожні ворота, оформивши дубль. Через кілька секунд Юусо Пяорссінен також забив у порожні ворота, встановивши остаточний рахунок.

Фінляндія стала бронзовим призером чемпіонату світу, а Росія залишилася без медалей.

Фінляндія - Росія - 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)

Голи: Лунделль (25, 58), Петман (41), Пярссінен (59) - Сафонов (6)

Раніше повідомлялося, що Росія зганьбилася в півфіналі молодіжного чемпіонату світу.