Пʼятниця, 3 травня

Баварія - Барселона - 2:0 і Левандовськи не допоміг

Торік мюнхенці двічі розгромили каталонців

Торік мюнхенці двічі розгромили каталонців Роберт Левандовськи зіграє проти колишніх одноклубників Фото: facebook.com/fcbarcelona

Топ-матч другого туру Ліги чемпіонів відбувся сьогодні у Мюнхені, де "Баварія" перемогла каталонську "Барселону".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію із "Альянц-Арена".

Ця гра була примітною тим, що проти колишніх одноклубників зіграв польський форвард Роберт Левандовськи, у якого феноменальний старт у "Барселоні". У шести матчах поляк забив 9 голів та віддав 2 результативні передачі. Але сьогодні Роберт перервав свою суперсерію.

Нагадаємо, у першому турі "Баварія" та "Барселона" здобули перемоги. Мюнхенці на виїзді обіграли міланський "Інтер" із рахунком 2:0, а каталонці вдома розгромили чеську "Вікторію" (5:1).

Минулого року команди також зустрічалися на груповій стадії. Обидві зустрічі баварці виграли з рахунком 3:0. Та й взагалі у "Баварії" тотальна перевага в іграх із "Барселоною" у Лізі чемпіонів – 8 перемог при 2 поразках. Ще одна зустріч завершилася внічию.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Група C. 2 тур

Мюнхен. "Альянц-Арена",
Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

БАВАРІЯ - БАРСЕЛОНА - 2:0

1:0 Лукас Ернандес, 51'

2:0 Лерой Сане, 54'

Баварія: 1. Мануель Нойєр - 5. Бенжамен Павар, 2. Деотшанкюль Юпамекано, 21. Лукас Ернандес, 19. Альфонсо Девіс - 6. Йозуа Кімміх, 18. Марсель Забітцер, 42. Джамал Мусіала - 10. Лерой Зане, 25. Томас Мюллер, 17. Садьо Мане

Запасні: 26. Свен Ульрайх - 4. Маттейс де Лігт, 40. Нуссайр Мазрауї, 44. Йосип Станішич, 38. Раян Гравенберх, 8. Леон Горецка, 7. Серж Гнабрі, 13. Ерік Шупо-Мотінг, 39. Матіс Тель

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген - 23. Жюль Кунде, 4. Рональд Араухо, 15. Андреас Крістенсен, 17. Маркос Алонсо - 30. Гаві, 5. Серхіо Бускетс, 8. Педрі - 22. Рафінья, 9. Роберт Левандовськи, 7. Усман Дембеле

Запасні: 26. Іньякі Пенья, 36. Арнау Тенас - 28. Алекс Бальде, 2. Ектор Бельєрін, 3. Жерар Піке, 18. Жорді Альба, 24. Ерік Гарсія, 19. Франк Кессьє, 21. Френкі де Йонг, 10. Ансу Фаті, 14. Мемфіс Депай, 11. Ферран Торрес

___________________________________________________________

90+3 хв. впевнена перемога баварської машини

90 хв. каталонці ще роблять якісь спроби забити гол престижу, але відверто незграбно діють гості в атаці

87 хв. Ферран Торрес метрів з 10-ти б'є - невеликий рикошет і м'яч летить повз ворота

82 хв. схоже, сьогодні "Баварія" здобуде чергову перемогу у матчах з "Барселоною"

80 хв. ще дві заміни у господарів і стільки ж у гостей. У "Баварії" замість Мусіали і Сане вийшли Тель і Гравенберх. А у каталонців замість Дембеле і Бускетса з'явилися Фаті і Кессьє

79 хв. сам же Левандовськи б'є і потрапляє у стінку. Потім атака каталонців другим темпом завершилася лише кутовим

78 хв. Лукас збив Левандовськи перед карним майданчиком баварців. Небезпечний штрафний у каталонців

77 хв. Левандовськи отримав м'яч спиною до воріт, але пробити поляку не дали

74 хв. Кімміх руками схопив за труси де Йонга - жовта картка

70 хв. замість Крістенсена у "Барси" вийшов Ерік Гарсія, а у "Баварії" Мане змінив Серж Гнабрі

67 хв. Дембеле накрутив чотирьох захисників "Баварії", а виконати удар забув

63 хв. а от і момент у Барси. Педрі обігрався з Левандовськи і пробив - м'яч потрапив у стійку і вилетів за межі поля

61 хв. ще один момент у Мусіали. Цього разу Джамал з 20-ти метрів намагався поцілити у правий кут - м'яч пройшов поруч зі стійкою

61 хв. подвійна заміна у каталонців - замість Рафіньї і Гаві вийшли Ферран Торрес і Френкі де Йонг

60 хв. Сане відкотив м'яч під удар Мусіалі - той стріляє вище

54 хв. провал оборони каталонців у центрі поля - Сане отримав передачу від Кімміха і легенько катнув м'яч у ворота повз тер Штегена

54 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Лерой Сане

51 хв. Кімміх виконав класну подачу з кутового, а Лукас Ернандес, вискочивши з-за спин захисників, з лінії воротарського майданчика головою вколотив м'яч у сітку

51 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Лукас Ернандес

50 хв. Горецка б'є потужно з-за меж карного майданчика у лівий кут - тер Штеген у стрибку відбив м'яч на кутовий

48 хв. Бускетс грубо грає проти Мусіали в центрі

46 хв. у перерві у мюнхенців відбулась заміна. Горецка вийшов замість Забітцера

23:02. розпочався другий тайм

45+1 хв. перерва

31 хв. чудова нагода у господарів. Сане справа виклав м'яч Забітцеру, а той пробив з 20-ти метрів - повз ворота

27 хв. в контратаці господарів Мазрауї з гострого кута пробив у тер Штегена

26 хв. метрів з 20-ти стріляє Рафінья - повз ворота

21 хв. у господарів вимушена заміна. Замість Павара виходить Мазрауї

19 хв. Забітцер у центрі поля жорстко зіграв проти Бускетса

18 хв. перший момент у Левандовськи. Польський форвард бив в дотик з 10-ти метрів - вище воріт

11 хв. можна сказати - перша пристрілка у господарів. Та удар Сане заблокували

9 хв. перший момент у гостей. Після удару Педрі м'яч відбив Нойєр

5 хв. стартові хвилини проходять у дуже жорсткій боротьбі

22:00. починаємо

21:46. чверть години до початку гри. Команди вже завершили передматчеві розминки

21:02. у нинішньому сезоні каталонці стартували дуже добре. 4 перемоги у 5-ти матчах і 13 очок. На два очки "Барсу" випереджає "Реал". А от "Баварія" вже три гри не знає радощів перемог у Бундеслізі. Загалом у "баварської машини" 12 очок у шести матчах і третя поточна позиція. На 2 очки мюнхенців випереджає берлінський "Уніон" і на 1 очко - "Фрайбург".

21:00. повертаючись до Левандовськи. У минулому році Роберт забив два м'ячі у ворота каталонців. А вже у формі каталонців Роберт встановив новий рекорд Ліги чемпіонів - він став першим футболістом, що оформив хет-трик у матчах за три різних команди

20:49. і стартова 11-ка гостей

20:47. стартовий склад каталонців

20:45. сьогодні у Лізі чемпіонів дуже цікава гра відбудеться у Мюнхені. "Баварія" проти "Барселони". А один з найкращих голеадорів в історії турніру Роберт Левандовськи зіграє проти вчорашніх одноклубників.

20:45. доброго вечора, ми з України!

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів