Неділя, 28 квітня

Феєноорд - Шахтар - 7:1 феєричне прощання з єврокубками

У Роттердамі визначився чвертьфіналіст Ліги Європи

У Роттердамі визначився чвертьфіналіст Ліги Європи 19:45 Феєноорд - Шахтар Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" зазнав нищівної поразки від "Феєноорда" у Роттердамі і завершив виступи у Лізі Європи.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію зі стадіону "Де Куйп".

Нагадаємо, перша зустріч закінчилася бойовою нічиєю з рахунком 1:1.

ЛІГА ЄВРОПИ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

Роттердам. "Де Куйп"
‚Головний арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія)

7:1 Кевін Келсі, 87'

Феєноорд: 22. Тімон Велленройтер - 4. Лютсхарел Гертрейда, 18. Гернот Траунер, 33. Давід Ганцко, 15. Маркос Лопес - 20. Матс Віффер, 17. Себастьян Шиманьскі, 10. Оркун Кекчю - 7. Аліреза Джаханбакш, 29. Сантьяго Хіменес, 26. Уссама Ідріссі

Шахтар: 81.Анатолій Трубін - 26. Юхим Конопля, 5. Валерій Бондар, 22. Микола Матвієнко, 15. Богдан Михайличенко - 6. Тарас Степаненко, 11. Олександр Зубков, 21. Артем Бондаренко, 8. Георгій Судаков, 16. Дмитро Криськів - 2. Лассіна Траоре

______________________________________________________________________

21:39. ми ж на цьому завершуємо трансляцію. До зустрічі на матчах Ліги чемпіонів

21:37. теплі обійми футболістів "Шахтаря" і роттердамського клубу після гри. А фанати "Феєноорда" співають You`ll never walk alone у нідерландській версії

90+1 хв. ВСЕ! Вітаємо "Феєноорд" з заслуженим виходом до чвертьфіналу, а "Шахтар" тепер зосередиться на матчах чемпіонату

87 хв. ну хоч не "суха" поразка. Рахунок "розмочив" Кевін Келсі. Матвієнко зі своєї половини поля виконав подачу на венесуельця, той в дотик пробив зльоту повз воротаря, відправивши м'яч у лівий кут. Красивий гол

87 хв. ГОООООООООООООООООООООЛ - Келсі

80 хв. попереджений Судаков за зрив атаки суперника. Не дав Даніло втекти на ворота

79 хв. Келсі впав у карному майданчику господарів після жорсткого стику з Траунером. Щось там апелював до судді, але це не пенальті

75 хв. зупинилися господарі і просто катають м'яч. А от гравці "Шахтаря" не спроможні бодай атаку організувати

68 хв. хто там ще сьогодні не забивав "Шахтарю". Є ще 20 хвилин

67 хв. замість Кекчю вийшов Мохамед Таабуні

67 хв. Пайшао скинув на Даніло Перейру і той невідпорно пробив з 18-ти метрів у лівий кут

64 хв. Аліреза класно пробив у правий кут з 20-ти метрів - і Трубін вшосте дістає м'яч з сітки

64 хв. ледь не забив Даніло, але Трубін на мить випередив форварда

63 хв. останню заміну використав Йовічевич - замість Зубкова на полі з'явився Іван Петряк

62 хв. і досить для Ідріссі. Арне Слот садить його на лаву запасних, а на полі з'явився Ігор Пайшао

60 хв. Ідріссі дуже красивим обвідним ударом відправив м'яча у дальню дев'ятку - це вже фіаско

57 хв. потрійна заміна і у господарів. Лопеса, Шиманьскі і Хіменеса міняють Даніло Перейра, Якоб Расмуссен і Езек'єль Бульяуде

54 хв. потрійна заміна у "Шахтаря": Єгор Назарина, Кевін Келсі і Данило Сікан вийшли замість Степаненка, Траоре і Бондаренка

49 хв. грубо помилився в центрі поля Джурасек. Його обікрав Віффер і віддав передачу на Ідріссі. Той спокійно розібрався з Коноплею і класним ударом поклав м'яч у дальній кут

46 хв. одна заміна у "гірників". Джурасек вийшов замість Криськіва

20:50. повертаємося на "Де Куйп", де за мить почнеться другий тайм

20:34. не знаю, що казатиме футболістам Йовічевич у перерві, але потрібні заміни. Зараз "Шахтар" грає просто жахливо

45+2 хв. відпочиваємо 15 хвилин - перерва

45+1 хв. дуже погано грають "гірники" при атаці. Купа втрат, зайвих рухів

45 хв. удар відчаю від Зубкова метрів з 35-ти - дуже неточно

44 хв. Аліреза крутив м'яч у праву дев'ятку з 20-ти метрів - не влучив

42 хв. Траоре вийшов сам на сам, але програв дуель Велленройтеру

41 хв. Аліреза б'є по центру - Трубін ловить

40 хв. Хіменес мав забивати четвертий, та після його удару м'яч пішов вище воріт

38 хв. Кекчю пробив у лівий кут, а Трубін стрибав у правий - це вже розгром

37 хв. пенальті у ворота "Шахтаря". Конопля рукою перервав прострільну передачу Ідріссі

34 хв. і чому не можна було так грати з перших хвилин

33 хв. "гірники" влаштували навалу на ворота Велленройтера. Серія ударів - але кожен раз під м'яч кидалися захисники

30 хв. потужно здалеку стріляє Судаков - м'яч стусонув поперечину

29 хв. кутовий у "гірників". Судаков подає на ближній кут - вибили захисники

27 хв. штрафний у "Шахтаря". Матвієнко подає, м'яч від захисника відскочив до Зубкова, а Олександр невдало його обробив

24 хв. серія помилок в обороні "гірників". Кекчю отримав м'яч на підступах до карного майданчика і пробив у дальній лівий кут - Трубін не дотягнувся до м'яча

23 хв. Ідріссі увірвався у карний майданчик зліва і потужно пробив у лівий кут - Трубін рятує

22 хв. контратака господарів. Лопеса вивели на удар з п'яти метрів, але той пробив точно в Трубіна

20 хв. Артем Бондаренко отримав жовту за грубий підкат проти Кекчю

19 хв. "гірники" багато часу возяться з м'ячем, але господарі дуже жорстко грають у захисті і застосовують високий пресинг, тож дійти до воріт "Шахтар" ніяк не може

14 хв. Шиманьскі наважився на удар здалеку - повз ворота

11 хв. хороша подача з лівого флангу на Траоре, однак Лассіна не дістав до м'яча

9 хв. швидка атака господарів. Хіменес отримав м'яч на лінії карного майданчика, прокинув м'яч повз двох захисників і з лівої ноги пробив у ближній кут. Дуже незграбно зіграли опорні захисники донеччан

5 хв. могла бути відповідь "гірників", та Траоре у карному майданчику не зміг як слід приборкати м'яч після передачі Зубкова з глибини

3 хв. перша спроба у господарів - неточний удар виконав Хіменес

1 хв. сьогодні відбулися істотні зміни у складі "Шахтаря". Фактично оновлено лінію захисту, оскільки після перебору жовтих карток повернулися Конопля, Бондар і Михайличенко

19:45. гра почалась

15:15. передматчева Live-студія розпочнеться о 18:45

14:51. сьогодні донецький Шахтар зіграє другий матч проти "Феєноорда" у 1/8 фіналу Ліги Європи

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії