Неділя, 28 квітня

Королі померли, хай живе король: визначився другий фіналіст Ліги чемпіонів

"Манчестер Сіті" котком проїхався по "Реалу"

"Манчестер Сіті" котком проїхався по "Реалу" Манчестер Сіті розбомбив Реал Фото: uefa.com

У Манчестері визначився другий фіналіст Ліги чемпіонів - "Манчестер Сіті" розгромив мадридський "Реал" з рахунком 4:0.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Манчестера.

Нагадаємо, перша гра закінчилася з рахунком 1:1.

Суперником "Манчестер Сіті" у фіналі буде міланський "Інтер", який напередодні переграв "Мілан".

Фінальна гра відбудеться 10 червня у Стамбулі.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Матч-відповідь

Манчестер. "Етіхад"
Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

МАНЧЕСТЕР СІТІ - РЕАЛ - 4:0

1:0 Бернарду Сілва, 23'

2:0 Бернарду Сілва, 36'

3:0 Мілітао, 76' - автогол

4:0 Хуліан Альварес, 90+1'

МС: 31. Едерсон - 2. Кайл Вокер, 3. Рубен Діаш, 25. Мануель Аканджи - 5. Джон Стоунз, 16. Родрі - 20. Бернарду Сілва, 17. Кевін де Брюйне, 8. Ілкай Гюндоган (к), 10. Джек Гріліш - 9. Ерлінг Холанн

Реал: 1. Тібо Куртуа - 12. Едуардо Камавінга, 4. Давид Алаба, 3. Едер Мілітао, 2. Дані Карвахаль - 10. Лука Модріч, 8. Тоні Кроос, 15. Федеріко Вальверде - 20. Вінісіус Жуніор, 9. Карім Бензема (к), 21. Родріго

_______________________________________________________________

23:56. а на сьогодні все! Король помер, хай живе король!

23:55. 10 червня у Стамбулі в фіналі зустрінуться "Манчестер Сіті" і "Інтер"

90+3 хв. все! Впевнена перемога "Манчестер Сіті"

90+1 хв. Фоден феноменальним пасом вивів Альвареса сам на сам, а аргентинець точнісіньким ударом поклав м'яча у лівий кут. Дві хвилини знадобилося аргентинцю, щоби забити гол

89 хв. Хуліан Альварес вийшов замість Холанна. Норвезький голеадор "Реалу" не забив

88 хв. команди вже відверто дограють

84 хв. замість де Брюйне вийшов Філ Фоден

83 хв. супершанс був у гостей, але удари Бензема і Себальоса заблокували захисники

80 хв. серія замін. У "Сіті" замість Гюндогана вийшов Ріяд Марез, а у "Реалу" одразу три заміни. Замість Карвахаля, Камавінги і Родріго вийшли Орельєн Чуамені, Дані Себальос і Лукас Васкес

76 хв. все ж, мав би польський арбітр м'яч не зараховувати, в офсайді був хтось з гравців "Сіті". Ну але це вже особливого нічого не міняє

76 хв. тепер все! Після подачі де Брюйне зі штрафного Мілітао коліном зрізав м'яча у власні ворота

75 хв. Камавінга б'є ззаду по ногах Гріліша - жовта і небезпечний штрафний у господарів

73 хв. Гюндоган пасом п'ятою вивів Холанна сам на сам. Норвежець бив здавалось напевне, але Куртуа рятує "Реал", відбивши дуже важкого м'яча

70 хв. друга заміна Анчелотті. Але чому не Бензема? Замість Крооса вийшов Марко Асенсіо

69 хв. дві поспіль атаки Бензема втрачає м'яч

66 хв. Бензема ледь ходить по полю. Чому його не міняє Анчелотті. Дуже дивно

63 хв. перша заміна у "Реалу" - замість Модріча вийшов Антоніо Рюдігер

62 хв. Гюндогану жовта за удар по ногах Родріго ззаду

61 хв. гравцям "Реалу" бракує швидкостей. Кожна атака завершується втратою м'яча і фолом

58 хв. "Реал" кілька хвилин перепасовувався на половині поля суперника, поки зрештою не втратив м'яч

55 хв. Гріліш красиво пройшов Карвахаля і той був змушений фолити

54 хв. Гюндоган у карному майданчику зібрав на себе весь захист, але віддати точний пас на Холанна не зміг

52 хв. Алаба зі штрафного б'є у ліву дев'ятку - Едерсон тягне

51 хв. Рубен Діаш прийняв на бедро Родріго - жовта і небезпечний штрафний у "Реалу"

50 хв. спроба удару Бензема з лінії карного майданчика - м'яч заблоковано

49 хв. намагаються гості знайти підходи до воріт. А господарі, схоже, віддали ініціативу супернику

47 хв. "Реал" спробував всіма силами піти в атаку, але до воріт так і не дійшов

22:01. поновлюється гра - "Реал" починає з центру

45+1 хв. перерва. "Реалу" вона просто необхідна. Карло Анчелотті мусить вносити корективи у гру і якось мотивувати хлопців, бо перший тайм у виконанні "Реалу" - це жах

45 хв. потужна атака "Сіті" завершилась ударом Аканджи - рикошет і кутовий

45 хв. Бернарду Сілва хотів і третій забити - з лінії карного майданчика пробив у руки Куртуа

37 хв. відверто не щастить "Реалу", бо якби не злощасний рикошет, то м'яч йшов би повз ворота

36 хв. Гюндоган пробивав в оточенні чотирьох захисників - рикошет від ноги Едера і м'яч відлетів до Бернарду Сілви. А той головою з 10 метрів пробив у порожні ворота

36 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Бернарду Сілва

35 хв. Кроос потужно пробив з 35 метрів - м'яч стусонув поперечину

31 хв. спроба гостей провести атаку завершилась втратою м'яча Вінісіусом

28 хв. Гріліш пройшов п'ятьох (!!!), а от пас на Холанна віддав поганий. Норвежець і не пішов за м'ячем

26 хв. Холанн пробив з лінії карного майданчика. Намагався покласти м'яча у праву дев'ятку, та не влучив

25 хв. і продовжує "Сіті" тиск на ворота Куртуа

23 хв. захисники у карному майданчику не закрили Бернарду Сілву, той отримав м'яч на межі офсайду і потужним ударом у ближній кут відправив його у сітку

23 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Бернарду Сілва

22 хв. Гріліш з кутового мабуть хотів закрутити м'яч у ворота - але схибив

21 хв. Куртуа!!! У неймовірному стрибку рятує Королівський клуб після удару Холанна головою впритул. Як він зреагував???!!!

18 хв. де Брюйне вирішив пробити зі штрафного метрів з 30 - повз ворота

15 хв. третина тайму - а "Реал" навіть не може перейти половину поля

13 хв. Алаба!!!! Рятує "Реал" від голу, вибивши м'яча з воріт після удару Холанна головою і кіксу від Куртуа. М'яч летів у ворота, але австрієць вчасно зорієнтувався і вибив його подалі

7 хв. Родрі у карному майданчику на замаху прибрав Мілітао і пробив метрів з семи - повз ворота

6 хв. Холанн вискочив сам на сам, але задалеко відпустив м'яч і був змушений робити простріл, але нікого з гравців не було на другій хвилі атаки

5 хв. справа де Брюйне намагався вирізати на голову Холанну, але норвежець програв боротьбу у повітрі

3 хв. господарі з перших хвилин увімкнули потужний пресинг, не даючи гравцям "Реалу" перейти центр поля

22:01. гра почалась - господарі розіграли м'яч

22:00. взагалі на трибунах атмосфера свята

Біло-блакитні трибуни на "Етіхад"Фото: uefa

21:58. лунає гімн Ліги чемпіонів. Фанати "Сіті" його традиційно зустрічають свистом

21:52. для "Реала" вихід у фінал стане 18-м, а "Сіті" може вдруге вийти у фінал

21:39. у вихідні команди провели чергові матчі у чемпіонатах. "МанСіті" без п'яти хвилин чемпіон Англії. Команда Гвардіоли розгромила на виїзді "Евертон" з рахунком 3:0 (до того ж, "Арсенал" програв). Гвардіола задіяв у Ліверпулі фактично бойовий склад. "Реал" же удома скромно переміг "Хетафе" з рахунком 1:0. Але Анчелотті виставив відверто резервну команду (з гравців, які сьогодні вийдуть зі старту, проти "Хетафе" грало лиш четверо). "Реал" відверто дограє чемпіонат. "Барса" вже чемпіон, а бути другим чи третім - різниці немає. Нижче "Реал" вже не опуститься

21:37. до гри прикута величезна увага представників ЗМІ. Сьогоднішній матч називають прихованим фіналом Ліги чемпіонів. Мовляв, переможець сьогоднішньої гри буде беззаперечним фаворитом матчу з "Інтером". А ось тут я би посперечався. "Інтер" зараз у феноменальній формі

На грі сотні журналістів з усього світуФото: uefa

21:27. та й у Пепа Гвардіоли склад самий що не є бойовий

21:25. стартовий склад "Реала". Карло Анчелотті без сюрпризів

19:05. шановні вболівальники, вітаємо з Манчестера, де за три години на газон стадіону "Етіхад" вийдуть місцеві футболісти та гості з Мадриду

Газон на "Етіхад-стедіум" у гарному станіФото: uefa

Аудіо трансляція матчу

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії