Неділя, 28 квітня

Гент - Зоря - 4:1 "мертві" зорі не гудуть

Луганці втратили останній шанс зачепитися за плей-офф Ліги конференцій

Луганці втратили останній шанс зачепитися за плей-офф Ліги конференцій "Зорі" потрібна перемога над "Гентом" Фото: uefa.com

Луганська "Зоря" не змогла використати останній шанс зачепитися за поїзд під назвою плей-офф Ліги конференцій. У п'ятому турі луганці зазнали розгромної поразки від бельгійського "Гента" на виїзді.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Гента. Матч закінчився із рахунком 4:1.

У заключному матчі "Зоря" прийме аутсайдера групи "Брейдаблік", а "Гент" та "Маккабі" розіграють перше місце.

Нагадаємо, у першому турі "Зоря" та "Гент" зіграли у результативну нічию (1:1). Після цього луганчани взяли три очки в Ісландії (1:0 з "Брейдабліком") і двічі поступилися "Маккабі" (1:3 та 2:3).

Читайте: Шахтар – Антверпен – 1:0 а за вікном євровесна

КОНФЕРЕНЦІЙ

Група В. 5 тур

Гент. "Гент Стедіум"
Головний арбітр: Євангелос Манухос (Греція)

ГЕНТ - ЗОРЯ - 4:1

Гент: 1. Поль Нарді - 25. Нуріу Фортуна, 4. Цуєсі Ватанабе, 5. Ісмаель Кандусс, 22. Ноа Фадіга - 19. Малік Фофана, 6. Омрі Гандельман, 24. Свен Кумс (к), 8. Пітер Геркенс - 20. Гіфт Орбан, 11. Уго Кейперс

Зоря: 30. Микита Турбаєвський - 74. Ігор Снурніцин, 3. Антон Боль, 55. Жордан, 94. Олег Данченко - 20. В'ячеслав Чурко (к), 44. Арсеній Багатов, 4. Коджо Азіангбе - 7. Денис Антюх, 39. Едуардо Герреро, 70. Ігор Кірюханцев

_______________________________________________________________

90+11 хв. на сьогодні ж все! "Гент" і "Маккабі" у заключному турі розіграють 1-2 місця, а "Зоря" з ісландцями - 3-4

90+10 хв. отже, у "Зорі" залишилась гра престижу з "Брейдабліком", яка відбудеться за 2 тижні

90+6 хв. Орбан пробив у стінку, добивав Лага - вище воріт

90+5 хв. але після консультації з VAR змінив своє рішення і поставив штрафний удар

90+4 хв. Багатов зіграв рукою за межами карного майданчика, але Манухос цього не побачив і поставив пенальті

90+2 хв. дуже грубо проти Боля зіграв Юльсагер

85 хв. Мишньов сильно б'є здалеку у правий нижній кут - Руф рятує

83 хв. заключні заміни у луганців: Дмитро Мишньов і Данило Алефіренко вийшли замість Кірюханцева і Чурка

82 хв. є гол престижу. Нагнойний сильно пробив здалеку і м'яч від рук Руфа влетів у ворота

78 хв. Орбан хотів зняти павучка з правої дев'ятки, але пробив трішечки вище з 18 метрів

75 хв. а от тепер Микита навіть шансів не мав відбити удар ізраїльтянина у лівий кут. Класна комбінація з трьох передач у дотик і Гендельман невідпорно пробив у лівий кут

74 хв. Турбаєвський рятує "Зорю" після удару Гендельмана впритул. Ізраїльтянин бив головою з кількох метрів

70 хв. і ще дві заміни у господарів. Фофану міняє Брам Лага, а замість Фортуни вийшов Тарік Тіссудалі

70 хв. замість Нарді на полі з'явився Даві Руф

69 хв. схоже, що серйозна травма у воротаря "Гента". Його під оплески глядачів несуть з поля на ношах

66 хв. на заміну готується вийти резервний воротар "Гента"

65 хв. після кутового "Зорі" якесь пошкодження отримав Нарді. Над ним вже кілька хвилин чаклують лікарі

62 хв. подвійна заміна у луганчан: Антюха і Азіангбе міняють Владислав Бугай і Денис Нагнойний відповідно

62 хв. ще й Кірюханцев відверто фолить проти Орбана у карному майданчику, але грецький арбітр вже просто пошкодував "Зорю" і не поставив пенальті

59 хв. замість Кумса вийшов Ендрю Юльсагер

55 хв. Фофана справа робить передачу в центр карного майданчика на ніким не прикритого Орбана. Той першим дотиком прийняв м'яч, а другим класно пробив у правий кут. Турбаєвський навіть не ворухнувся

54 хв. удар зліва Фофани - Турбаєвський ловить м'яч

48 хв. справа дуже сильну прострільну передачу виконав Фадіга - Багатов невдало підставився під м'яч, зрізавши його у власні ворота

46 хв. одну заміну провели господарі у перерві. Замість Кандусса вийшов Джордан Торунаріга

20:50. починається друга половина гри. Отже, у "Зорі" ще є 45 хвилин, щоб повернутися у боротьбу за євровесну

45+2 хв. перерва

42 хв. кінцівку тайму активніше проводять гості, але бракує точності передачам луганчан біля воріт суперника

35 хв. а це вже було гостро. Справа Антюх виконав гостру прострільну передачу. Герреро не вистачило дещиці, щоб дотягнутися до м'яча, а Горбач не добіг

32 хв. перша заміна у "Зорі": замість Данченка вийшов Ігор Горбач

28 хв. Фадіга грубовато зіграв проти Кірюханцева

23 хв. могли луганчани відігратися. Але Антюх невдало розпорядився м'ячем у карному майданчику господарів

21 хв. ось так просто - і тепер луганчанам треба забивати вже мінімум двічі

20 хв. господарі перехопили м'яч в центрі поля. Геркенс віддав пас Фофані, а той спокійно втік від захисника і метрів з 15-ти класно пробив у правий кут

18 хв. зліва гостро подає Орбан - на виході чітко зіграв Турбаєвський

12 хв. Кумс справа виконує досить гостру подачу з кутового - але на щастя для гравців "Зорі" ніхто з гравців у синій формі не дотягнувся до м'яча

7 хв. перспективний штрафний у господарів. Метрів 25 до воріт. Б'є Кейперс - повз ворота

6 хв. Багагов кинувся під м'яч, заблокувавши потужний постріл Геркенса

4 хв. перший удар від луганчан. Дальня спроба Антюха - повз ворота

19:45. гра почалась

19:31. а це значить, що "Зорі" треба і самим "Генк" здолати, і щоб це зробило за два тижні "Маккабі"

19:30. луганчани виходитимуть на поле, вже знаючи результат гри "Брейдаблік" - "Маккабі". Ісландці як не намагалися, та завоювати перше очко у Лізі конференцій не змогли. Гра закінчилася з рахунком 1:2

16:51. будемо відвертими, шанси луганчан вийти з групи є мінімальними. І справа не лише в тому, що треба обіграти сьогодні бельгійців. Потрібно щоб це ж зробив у шостому турі "Маккабі". Мінімальна мотивація у ізраїльтян буде, але їх у грі з "Гентом" для першого місця у групі влаштує і нічия

16:45. вітаємо з бельгійського містечка Гент, де сьогодні "Зоря" зіграє з однойменною командою у матчі п'ятого туру Ліги конференцій

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії