• НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 3:1 синє щастя та червоні сльози

"Манчестер Сіті" вдруге у сезоні виграв дербі

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті Герой гри Філ Фоден і автор третього голу Ерлінг Холанд Фото: premierleague.com

У центральному матчі 27-го туру чемпіонату Англії чинний чемпіон "Манчестер Сіті" переміг у дербі проти Манчестер "Юнайтед".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Етіхаду". Матч закінчився із рахунком 3:1.

Господарі з перших хвилин пішли на штурм воріт Онана і… пропустили. У контратаці класний удар виконав Маркус Рашфорд. Пізніше форвард "МЮ" не використав ще два шанси, щоби подвоїти перевагу гостей.

А що ж господарі? Весь тайм атакували, але забити не могли.

Другий тайм почався спокійніше. Але гол назрівав і на 56-й хвилині Філ Фоден класним ударом здалеку рахунок зрівняв. Потім знову маса атак господарів і другий гол Фодена на 80-й хвилині.

Сил, щоб відігратися у гостей, банально не було. А вже у компенсований час Холанд остаточно вбив інтригу. До речі, якби не Фоден, то був би норвежець антигероєм, оскільки не реалізував кілька вбивчих моментів.

Нагадаємо, у першому колі "городяни" розгромили "червоних дияволів" на "Олд Траффорд" з рахунком 3:0. А в останніх п'яти домашніх матчах у "Сіті" три перемоги за двох поразок. Причому у 2022 році "городяни" двічі розгромили "червоних дияволів" - 4:1 у березні та 6:3 у жовтні.

У "МЮ" крайня розгромна перемога в дербі Манчестера була далекого 1995 року - 3:0 на полі "Сіті". А ось "міщани" частенько знущаються з суперника. Чого варте лише 1:6 на Олд "Траффорд" у жовтні 2011 року.

Нагадаємо, у турнірній таблиці АПЛ "Сіті" гониться за "Ліверпулем" (-1 очко). Плюс поруч "Арсенал" (+2 очки) та "Астон Вілла" (+6 очок).

І вже наступної неділі буде суперматч "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті".

3:1 Ерлінг Холанд, 90+2'

МС: 31. Едерсон - 6. Натан Аке, 3. Рубен Діаш, 5. Джон Стоунс, 2. Кайл Вокер (к) - 20. Бернарду Сілва, 16. Родрі - 11. Жеремі Доку, 17. Кевін де Брюйне, 47. Філ Фоден - 9. Ерлінг Холанд

МЮ: 24. Андре Онана - 2. Віктор Лінделеф, 35. Джонні Еванс, 19. Рафаель Варан, 20. Діогу Далот - 39. Скотт Мактоміней, 18. Каземіро, 37. Коббі Мейну - 17. Алехандро Гарначо, 10. Маркус Рашфорд, 8. Бруну Фернандеш (к)

_______________________________________________________________

19:45. і для любителів статистики. Перевага господарів сьогодні була беззаперечна. У МЮ після перерви жодного удару

19:30. на тижні ж команди зіграють у єврокубках. "МанСіті" після впевненої перемоги на виїзді прийме вдома "Копенгаген" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а "Ліверпуль" зустрінеться з чеською "Спартою" у Празі у 1/8 фіналу Ліги Європи

19:29. на сьогодні все! А наступної неділі на нас чекає суперматч ЛІВЕРПУЛЬ - МАНЧЕСТЕР СІТІ.

90+9 хв. подача Бруну Фернандеша - хтось з захисників вибиває м'яч на кутовий. І на цьому лунає фінальний свисток

90+8 хв. збили Далота. Небезпечний штрафний для гостей під завісу гри

90+6 хв. замість героя матчу Філа Фодена вийшов Оскар Бобб

90+5 хв. фактично стоячи дограють господарі

90+2 хв. Амрабат робить грубу помилку біля своїх воріт. Родріго обікрав марокканця і віддав на Холанда. А той технічно реалізував вихід сам на сам

90+2 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Холанд

90+1 хв. де Брюйне класно пробив здалеку - поруч зі стійкою

90 хв. ще 8 хвилин грати у другому таймі

85 хв. господарі продовжують володіти ініціативою, не даючи МЮ шансів біля своїх воріт

82 хв. і подвійна заміна у складі МЮ: замість Майну і Гарначо вийшли Соф'ян Амрабат і Омарі Форсон

80 хв. Фоден зіграв у стіночку з Альваресом, і метрів з семи технічно пробив у ближній кут. Онана зреагував на удар, але не зміг відбити м'яч

Філ Фоден приносить "Манчестер Сіті" перемогу в дербіФото: premierleague.com

80 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Фоден

79 хв. дивляться асистенти VAR - вердикт "пенальті немає". Все ж у м'яч грає воротар

78 хв. Едерсон, здається, збиває Гарначо у карному майданчику

76 хв. щоправда, з результативними діями у Антоні в цьому сезоні біда - їх у нього не було

75 хв. тен Хаг міняє нападника. Замість Рашфорда виходить Антоні. Швидкісний бразилець - саме те, що потрібно для контратак "червоних дияволів"

74 хв. МЮ грає просто на відбій

71 хв. Вокер б'є здалеку - Онана бере цей хоч і сильний, але удар по центру

70 хв. де Брюйне зі штрафного б'є у стінку

69 хв. і перша заміна у гостей - французький юніор Віллі Камбвала міняє ветерана Джонні Еванса

68 хв. Варан збиває Холанда в кількох метрах від карного майданчика - буде небезпечний штрафний у господарів

66 хв. все добре з камерунцем і гра продовжується

65 хв. Онана просить допомогу лікарів

64 хв. зліва Бернарду Сілва головою скидає на Холанда, але норвежець не дотягується до м'яча

62 хв. і знову "Сіті" притискає суперника до воріт

61 хв. небезпечна подача зі стандарту зліва - Онана добре грає на виході і вибиває м'яча на черговий кутовий. А після подачі корнера боротьбу у повітрі виграють захисники

60 хв. підсилює атаку Гвардіола

59 хв. першу заміну робить Пеп Гвардіола: замість Доку з'являється Хуліан Альварес

58 хв. біля Онана прилетів фаєр синіх кольорів, запущений з фансектору господарів. Поки прибирають фаєр - павза в матчі

56 хв. Фоден хитнув Лінделефа і метрів з 20-ти з лівої ноги закрутив м'яча у ліву дев'ятку - дуже класний гол

56 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Фоден

56 хв. Вокер біля карного майданчика відверто шховхає у спину Рашфорда, але свисток Мадлі мовчить

54 хв. зрештою м'яч гості втратили, але й "Сіті" не дали провести контратаку

53 хв. і ще одне рідкісне явище для сьогоднішньої гри - позиційна атака "МЮ"

50 хв. зліва Доку б'є з гострого кута - невеличкий рикошет і Онана рятує гостей. А Фоден на добивання не встиг

49 хв. рідкісна сьогодні контратака господарів завершується заблокованим ударом Фодена

46 хв. поки без замін

18:35. поновлюється гра

18:20. статистика після першого тайму

45+4 хв. на цьому перший тайм завершено - після божевільного удару Рашфорда сенсаційно попереду гості

Засмучені гравці "Манчестер Сіті"Фото: premierleague.com

45+4 хв. і слідом за ним 12-й - де Брюйне запускає м'яч в руки Онана

45+3 хв. де Брюйне гостро прострілив зліва - Варан вибиває м'яч. Буде вже 11-й кутовий для господарів

45 хв. три хвилини компенсував Мадлі

45 хв. Фоден головою ідеально скинув під удар Холанду - а Ерлінг з метра пробив вище. Сам Холанд в шоці, Гвардіола хапається за голову, а трибуни дуже здивовані тим, як же не забив їх норвезький голеадор

Ерлінг Холанд з метра б'є вище воріт. Причому бив ногою, а не головоюФото: premierleague.com

44 хв. потужний удар Фодена зльоту - і м'яч летить в голову Кобі Мейну. Той аж присів, наче боксер після пропущеного хука від суперника

43 хв. в останні хвилини дещо зменшився тиск господарів

42 хв. де Брюйне намагався зльоту піймати м'яч - та вийшов удар десь в напрямку "Олд Траффорд"

35 хв. удар де Брюйне метрів з 10-ти - повз ворота

34 хв. і ще один сейв від Онана. Спершу справа де Брюйне подавав на Холанда, але того випередив Варан. Та вибив м'яча точнісінько на ногу Родрі - іспанець зльоту пробив у ближній кут і Онана відбив дуже складний удар у нижній кут

32 хв. удар від Доку справа - серія рикошетів і м'яч летить до Холанда. Той б'є головою - вище

25 хв. перегляд VAR через потрапляння м'яча у руку Далоту у карному майданчику гостей. Вердикт - природнє положення руки і немає пенальті

24 хв. знову Рашфорд марнує чудову нагоду. Зліва Фернандеш віддав класну передачу в карний майданчик. Маркус міг розстрілювати дальній кут воріт, але махнув ногою повз м'яч

23 хв. трошки зменшився тиск господарів, а по виразу обличчя Гвардіоли все зрозуміло - іспанець засмучений

Засмучений Пеп ГвардіолаФото: premierleague.com

19 хв. де Брюйне класною передачею вивів на ворота Фодена. Онана рятує гостей, відбивши досить складний удар

Андре Онана робить чудовий сейв після удару Філа ФоденаФото: premierleague.com

17 хв. груба помилка в центрі поля від Рубена Діаша. Рашфорд підхопив м'яч в центрі і вже біг забивати другий гол. Та невдало наступив на м'яч і втратив його. А далі підчистив Вокер

17 хв. удар Фодена здалеку блокують захисники

16 хв. Бернарду Сілва зліва віддав на де Брюйне, а у Кевіна м'яч звалився з ноги

15 хв. цього разу Онана бере м'яч намертво

14 хв. підступний удар Фодена метрів з восьми справа - Онана відбиває ногою. І знову буде кутовий

13 хв. два кутових у гостей - обидва рази манкуніанці м'яч вибивали

12 хв. кутовий у гостей. Подача на лінію воротарського майданчика - і Едерсон вибиває м'яча під тиском захисників

8 хв. Онана від своїх воріт б'є на половину поля господарів. Там Бруну Фернандес отримав м'яч, добіг майже до карного майданчика і з-під Аке віддав на Рашфорда, а той сходу з 25-ти метрів вбив павучка у лівій дев'ятці

Маркус Рашфорд забиває фантастичний голФото: premierleague.com

8 хв. фантастичний дальній удар у виконанні Маркуса Рашфорда

8 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ - Рашфорд

6 хв. контратака "червоних дияволів". Гарначо отримує м'яч на правому фланзі, вривається у карний майдачник і намагається подати на Решфорда - але добре читає епізод Едерсон і ловить м'яч

5 хв. гості спробували застосувати високий пресинг, але м'яч не перехопили

4 хв. "Сіті" з перших же хвилин притискає суперника до воріт

3 хв. Стоунс опинився на місці центрфорварда - захисники заважають 5-му номеру "Сіті" виконати удар

2 хв. тепер подача на ближню стійку - і м'яч виносять захисники

2 хв. розіграш корнера завершується дальнім ударом Фодена - буде ще один кутовий

1 хв. перша ж атака "Сіті" - і вже кутовий біля воріт Онани

17:30. все готове до початку гри. І господарі починають з центру

17:28. до речі, за гостей сьогодні вболіває не лише багатомільйонна армія фанатів "Редс". Шанувальники "Ліверпуля" та "Арсенала" також будуть не проти, якщо "Сіті" сьогодні втратить очки

16:32. і стартова 11-ка від Еріка тег Хага

16:31. склад господарів. Пеп Гвардіола обирає наступну 11-ку

16:28. live з "Етіхад стедіум"

16:31. вітаємо з Манчестера, де сьогодні відбудеться манкуніанське дербі