• НБУ:EUR 44.90
НБУ:USD  40.85

Ворскла - Шахтар - 1:2 золотий дубль

Шахтар став рекордсменом за кількістю кубків

Ворскла - Шахтар Полтавців перемога виведе у єврокубки, а для "гірників" - це черговий золотий дубль Фото: ФК Шахтар

У Рівному відбувся фінальний матч Кубка України між полтавською "Ворсклою" та донецьким "Шахтарем". "Гірники" обіграли полтавців та оформили золотий дубль.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Рівного. Матч закінчився із рахунком 1:2.

Нагадаємо, "Шахтар" напередодні обіграв "Динамо" та завоював золоті медалі УПЛ.

1:2 Микола Ковталюк, 85'

Ворскла: 7. Павло Ісенко - 50. Ібрахім Кане, 44. Данило Хрипчук, 27. Ілля Крупський, 33. Сергій Мякушко, 18. Євген Павлюк - 4. Ігор Пердута, 92. Самбу Сіссоко, 6. Олександр Скляр - 11. Руслан Степанюк, 25. Наджееб Якубу

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 16. Іраклій Азаров, 22. Микола Матвієнко, 5. Валерій Бондар, 26. Юхим Конопля - 6. Тарас Степаненко - 37. Кевін, 8. Дмитро Криськів, 21. Артем Бондаренко, 11. Олександр Зубков - 14. Данило Сікан

________________________________________________________

90+4 хв. фінальний свисток. "Шахтар" бере золотий дубль

90+4 хв. за затягування часу жовта Різнику

90+3 хв. Бацула зі штрафного подає на Ковталюка - той б'є головою. але неточно

90+1 хв. Криськіву і Хрипчуку по жовтій

90 хв. лише три хвилини компенсував арбітр, хоча замін було на хвилин 10. А на газоні киплять пристрасті

88 хв. а "Шахтар" починає дико затягувати час. З трибун скандування "Ганьба, Ганьба"

88 хв. жовта Траоре за надмірні емоції

85 хв. повертається інтрига у гру

85 хв. справа Крупський прострілює, а Ковталюк п'ятою забиває

85 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Ковталюк

83 хв. який шанс був у полтавців, але Крупський, замикаючи дальню стійку - пробив вище

82 хв. і замість Сіссоко виходить Феліпе

82 хв. дальній удар Сіссоко - повз ворота

81 хв. Лассіна Траоре і Мар'ян Швед міняють Сікана і Зубкова

79 хв. Азаров подає зліва на Зубкова - той б'є головою - повз ворота

78 хв. Криськів вирішив пробити з дальньої відстані - повз ворота

73 хв. перша заміна у "гірників": Марлон Гомес міняє Степаненка

72 хв. Ковталюк б'є з-під двох захисників з лінії воротарського майданчика - в руки Різнику

71 хв. Ісенко відбиває підступний удар Кевіна

69 хв. Ковталюк б'є після подачі з кутового - дуже неточно

68 хв. ще дві заміни у полтавців: замість Скляра і Степанюка виходять Артем Челядін і Микола Ковталюк

65 хв. намагаються полтавці хоч щось біля воріт Різника створити. Та поки без варіантів

57 хв. і подвійною заміною реагує Сергій Долганський: замість Якубу і Мякушка виходять Андрій Бацула і Іван Нестеренко

56 хв. подача з кутового - Матвієнко головою скидає на дальню стійку, а Конопля з метра головою також розстрілює воротаря. Ісенко відбиває, але вже за лінією воріт

56 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Конопля

54 хв. гостра відповідь від "Шахтаря". Сікан б'є здалеку - м'яч просвистів над поперечиною

48 хв. спроба Мякушка забити ударом здалеку - м'яч ловить Різник

46 хв. почався другий тайм

20:10. повертаються команди на поле і за мить гра поновиться

45+1 хв. перший тайм позаду - повернемося на "Авангард" за 15 хвилин

40 хв. Азаров виконав класну подачу з глибини на лінію воротарського майданчика, а Сікан бездоганно пробив головою

40 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Сікан

40 хв. Зубков зліва гостро прострілює у воротарський майданчик - захисники м'яч виносять

37 хв. рідкісна позиційна атака полтавців, але до удару не дійшло

34 хв. якось безхитрісно розіграли "гірники" - Зубков пробив у "стінку"

32 хв. Хрипчук збиває Криськіва в метрі від карного майданчика. Потенційно гольовий стандарт для "гірників"

30 хв. до речі, сьогодні на стадіоні присутні 3500 вболівальників

26 хв. Якубу тікає від захисників, вискакує сам на сам з Різником - але безхитрісно б'є у воротаря

25 хв. до слова, це був перший удар в матчі

25 хв. Кевін зліва гостро подає на Коноплю - той б'є головою повз ворота

22 хв. Пердута з центру поля віддавав розкішний пас на хід Кане - і Різник блискуче зіграв на виході, випередивши на мить Якубу

20 хв. знову гостро справа подає Конопля - Ісенко впевнено ловить м'яч

16 хв. гостра подача справа - Ісенко добре грає на виході

13 хв. полтавці намагалися втекти у контратаку, але донеччани швидко повернулися в оборону і не дали супернику розвинути атаку

13 хв. штрафний у "гірників" зліва. Бондаренко подає - дуже сильно і ніхто з гравців до м'яча не дотягнувся. А потім ще й Конопля махнув ногою повз м'яч

10 хв. полтавці дуже сильно пресингують суперника біля своїх воріт, тоді як високий пресинг не застосовують

3 хв. "гірники" з перших хвилин позначають свою перевагу, але до ударів поки не доходить

19:07. а тепер лунає стартовий свисток

19:06. символічний перший удар виконує військовий Станіслав Герот

19:05. хвилина мовчання в пам'ять про полеглих українських героїв

19:00. слухаємо гімн України

18:01. вітаємо з Рівного, де за годину розпочнеться фінал Кубка України між "Ворсклою" та "Шахтарем"