Пʼятниця, 10 травня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Україна завершила Паралімпійські ігри-2018 перемогою у естафеті: фото і відео тріумфу

Збірна України завоювала золоту медаль у змішаній естафеті 4х2.5 км в останній день Зимових Паралімпійських ігор-2018.

Як повідомляє "Апостроф", українська команда здобула впевнену перемогу в такому складі: Юрій Уткін (лідер Руслан Перехода), Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова (лідер Віталій Казаков).

Шишкова стала дворазовою паралімпійською чемпіонкою Пхьончхана, тоді як Уткін, Ляшенко та Батенкова-Бауман завоювали перші золоті медалі Паралімпіади-2018.

Ця медаль стала особливою для 34-річної Юлії Батенкової-Бауман. 13-разова паралімпійська призерка нарешті завоювала медаль найвищого ґатунку.

Людмила Ляшенко та Юрій Уткін також завоювали перші золоті медалі в кар'єрі.

Дивіться також: Золотий дубль і дві драми: як Україна попрощалася з біатлоном на Паралімпіаді

ХІД ГОНКИ

Перший етап видався дуже напруженим. Юрій Уткін відірвався від японця Йошихиро Нітти на 17.5 секунд. На другому етапі Людмила Ляшенко збільшила відрив білорусів, що йшли другими, до 53.7 секунд.

Юлія Батенкова-Бауман збільшила перевагу нашої команди від німців, що були другими після третього етапу, на 1:24.2 хв.

На заключному етапі Оксана Шишкова впевнено пройшла дистанцію і фінішувала на першому місці.

ВІДКРИТА ЕСТАФЕТА

Також сьогодні відбулася відкрита естафета 4х2.5 км. Збірна України в складі Ярослава Решетинського (лідер Назар Стефурак), Ольги Прилуцької (лідер Борис Бабар), Ігоря Рептюха і Анатолія Ковалевського (лідер Олександр Мукшин) посіла п'яте місце.

Після першого етапу Україна йшла на четвертому місці, програючи лідеру 19.3 секунд. На другому етапі Ольга Прилуцька йшла не найшвидшим темпом, передавши естафету Рептюху восьмою (+1:13.4 хв). Ігор повернув нашу команду в трійку (+1:29.5 хв від лідера).

Вся боротьба за третє місце, а на більше Україна вже не претендувала, розгорнулася між Анатолієм Ковалевським, легендарним Браяном Макківером і білорусом Юрієм Голубом. І легендарний канадець зумів витягти свою команду на п'єдестал. Україна ж задовольнялася 5-м місцем.