• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

16 квітня

Ліверпуль - Порту: відеоогляд

9 квітня відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між англійським "Ліверпулем" і португальським "Порту". Зустріч, що проходила в Ліверпулі, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - "Порту".

Відкрити рахунок господарям вдалося вже на 5-й хвилині. Автором забитого м'яча став Набі Кейта. На 26-й хвилині перевагу "червоних" закріпив Роберто Фірміно.

У дебюті другого тайму Садіо Мане забив третій м'яч у ворота гостей. Однак він був справедливо відмінений через офсайд. Надалі команди не використали свої шанси, щоб змінити рахунок на табло.

ЛІВЕРПУЛЬ - ПОРТУ: ВІДЕО ГОЛІВ

Нагадаємо, що в Порту команди зіграють 17 квітня.

"Ліверпуль" - "Порту" - 2:0

Голи: Кейта, 5 - 1:0; Фірміно, 26 - 2:0

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Мілнер, Фабіньо, Хендерсон, Кейта, Салах, Мане (орігамі, 73), Фірміно (Старрідж, 82)

"Порту": Касільяс, Максі Перейра (Фернандо, 77), Феліпе, Мілітао, Теллес, Корона, Данилу, Олівер Торрес (Коста, 73), Отава, Марега, Тікіньо (Браімі, 62)

Попередження: Феліпе, Тікіньо