• НБУ:USD 39.55
НБУ:USD  39.55

20 квітня

Збірна України завершила виступ на чемпіонаті світу черговою гучною поразкою

У суботу, 4 травня, збірна України завершила свій виступ на чемпіонаті світу з хокею в Дивізіоні IB. Суперником нашої команди по завершального матчу були господарі турніру - Естонія.

Зустріч не несла значимого турнірного значення для обох збірних, так як обидві втратили шанси підвищитися у класі і вже не могли вилетіти в дивізіон нижче. Перший період матчу залишився за нашою збірною. Однак у подальшому підопічні Андрія Срюбко здобуту перевагу розгубили, а на початку овертайму пропустили і четверту шайбу в свої ворота.

Таким чином, збірна України завершила виступ на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB на передостанньому, п'ятому, місці, здобувши лише одну перемогу в п'яти іграх.

Естонія - Україна - 4:3 ОТ (1:3, 1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Мережко (1:35), 0:2 Лялька (1:55), 1:2 Петров (3:51), 1:3 Бабинець (14:59 - більш.), 2:3 Віртанен (39:24), 3:3 Андрєєв (50:54), 4:3 Роуб (61:22).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна уникла ганьби на чемпіонаті світу.