Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Ред Булл Зальцбург - Ліверпуль - 0:2 Відеоогляд

У матчі 6-го туру групового турніру Ліги чемпіонів англійський "Ліверпуль" в гостях обіграв австрійський "Ред Булл Зальцбург" з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди мали шанси, щоб відкрити рахунок, проте до перерви глядачі голів так і не побачили. У другій половині зустрічі гостям таки вдалося забити. Протягом двох хвилин ворота господарів вразили Набі Кейта і Мохамед Салах. Відійти від такого удару чемпіон Австрії вже не зміг, що дозволило чинному переможцеві турніру вийти до 1/8 фіналу.