З улюбленої всіма вишні можна приготувати не тільки звичне варення, компоти чи десерти, в кавказьких країнах з неї готують неймовірно смачні соуси і закуски, які чудово смакують до м'яса, риби чи сирної тарілки. Спробуйте приготувати смачну закуску з вишні з кінзою і базиліком і ви будете в захваті від її багатого смаку.
Рецептом поділилася фудблогерка dingulya cook у своєму YouTube-каналі.
Читайте також: Що приготувати з порічок, але не варення: рецепти смачних соусів до м’яса.
"Щоб приготувати популярну в Азербайджані закуску з м'яса, знадобиться лише кілька інгредієнтів - вишня, кінза, базилік, часник, сіль та цукор. Але ви точно будете в захваті від неймовірного смаку і щороку готуватимете лише її", - розповіла авторка відео.
Цю закуску можна також консервувати в банки, а можна просто тримати в холодильнику і додавати до м'ясних та рибних страв – вона чудово освіжає смак жирного шашлику та сприяє травленню.
Інгредієнти:
- вишня - 1 кг (з кісточками)
- кінза - 50 г
- базилік – 30 г
- часник – 3-5 зубчиків
- сіль та цукор - за смаком.
Спочатку потрібно очистити вишню від кісточок – не треба боятися, що ягоди пошкодяться, вони потрібні придавленими. Далі потрібно нарізати кінзу, очистивши від грубих стебел, у базиліка відриваємо тільки листя і нарізаємо не дрібно, а можна просто порвати листя руками. Після цього додаємо часник, сіль та цукор за смаком.
"Все це ми добре перемішуємо, краще руками, щоб відчувати консистенцію закуски і не придавлювати сильно. Можна ще додати чорний перець, якщо комусь подобається, він точно не зіпсує смаку, а закуска буде ще більш пряною. Далі ми трохи притискаємо всю масу, щоб вона вкрилася соком вишні та залишаємо на дві години, щоб вона зібрала свій смак", - пояснила авторка відео.
Читайте також: Не тільки варення і джеми: приготуйте смачний вишневий соус до м’яса.
Цю закуску можна також консервувати в банки.
"Потрібно готову закуску, яка постояла вже 1,5-2 години, скласти в чисті та стерилізовані банки, і поставити на невеликий вогонь на 30 хвилин. Воду додавати не потрібно, вишня пустить багато соку. Після стерилізації банки потрібно закрити металевими кришками і залишити до повного охолодження", - додала блогерка.
- Раніше ми розповідали, як заготувати на зиму вишню у власному соці.
- Читайте також, як правильно заморожувати вишню, щоб зберегти її смак та вітаміни до зими.
Цікаві новини для вас: