Неділя, 28 квітня

Реал - Наполі - 4:2 майстер-клас по-королівськи

"Реал" впевнено переміг неаполітанців

"Реал" впевнено переміг неаполітанців Родріго забиває чудовий гол Фото: uefa.com

В одному із центральних матчів п'ятого туру Ліги чемпіонів мадридський "Реал" впевнено переграв "Наполі" та достроково посів перше місце у групі С.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Мадриду.

Першими на 10-й хвилині забили гості. Але "Реал" одразу ж відігрався, а невдовзі забив і другий гол.

На початку другого тайму неаполітанцям вдалося зрівняти рахунок. Після цього якийсь час гості грали з позиції сили, намагаючись забити третій гол.

Але "Реал" спокійно відіграв у захисті, а ось в атаці довгий час "Реалу" не щастило. Королівський клуб тринькав момент за моментом. Нарешті дальній удар юніора Ніко Паса виявився точним. А вже у компенсований час Хоселу нарешті забив, змарнувавши до цього кілька добрих моментів.

У підсумку, переконлива перемога "Реала". А от "Наполі" доведеться боротися із "Брагою" за друге місце. Щоправда, неаполітанці випереджають португальців на три очки і їх влаштує навіть мінімальна поразка (0:1, 1:2).

Нагадаємо, у другому турі "Реал" також переграв "Наполі" у драматичному матчі.

Читайте: Шахтар – Антверпен – 1:0 а за вікном євровесна

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група С. 5 тур

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Франсуа Летесьє (Франція)

РЕАЛ Мадрид - НАПОЛІ - 4:2 * другий тайм

Реал: 13. Андрій Лунін - 23. Ферлан Менді, 4. Давид Алаба, 22. Антоніо Рюдігер, 2. Дані Карвахаль (к) - 8. Тоні Кроос, 15. Федеріко Вальверде - 5. Джуд Беллінгем, 11. Родріго, 21. Браїм Діас, 19. Дані Себальос

Наполі: 1. Алекс Мерет - 5. Жуан Жезус, 3. Натан, 13. Амір Ррахмані, 22. Джованні Ді Лоренцо (к) - 20. Пьотр Зеліньскі, 68. Станіслав Лоботка, 99. Андре-Франк Замбо-Ангісса - 77. Хвіча Кварацхелія, 18. Джованні Сімеоне, 21. Маттео Політано

_______________________________________________________________

00:01. і ще підсумки сьогоднішнього дня. З групи вийшли:

Група А: "Баварія" - 1 місце, на друге претендують" Копенгаген", "Галатасарай" і "МанЮнайтед". Манкуніанці на очко відстають від турків і данців

Група В: "Арсенал" - 1 місце, ПСВ - 2 місце. "Ланс" і "Севілья" в очному матчі визначать, хто вийде у Лігу Європи. Іспанцям треба перемагати

Група С: "Реал" - 1 місце, на друге претендують "Наполі" і "Брага". Португальцям потрібна перемога з різницею у два м'ячі

Група D: у заключному турі "Інтер" і "Реал Сосьєдад" розіграють перше місце. У обох команд зараз по 11 очок, а іспанців влаштує результативна нічия. Нульова буде на користь "Інтера". "Бенфіці" треба перемагати "Зальцбург" з великим рахунком, щоби вийти до Ліги Європи

23:55. і всі результати дня:

Група А: Галатасарай - МанЮнайтед - 3:3, Баварія - Копенгаген - 0:0
Група В: Севілья - ПСВ - 2:3, Арсенал - Ланс - 6:0
Група С: Брага - Уніон Берлін - 1:1
Група D: Бенфіка - Інтер - 3:3, Реал Сосьєдад - Зальцбург - 0:0

90+7 хв. ВСЕ! Реал виходить у плей-офф з першого місця. А от на "Наполі" чекає битва з "Брагою" за друге місце. Італійську команду влаштує і нічия

90+5 хв. нічого собі. Хоселу міг і другий забити. Але Натан заблокував його удар з 15-ти метрів

90+4 хв. ну нарешті забив центрфорвард Королівського клубу. Ну якби й тут не забив. Беллінгем зліва віддав розкішну передачу на дальню стійку, яку гарматним ударом з кількох метрів замкнув Хоселу

90+4 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Хоселу

90+2 хв. Хоселу замикав прострільну передачу Карвахаля, але запустив м'яча десь у космос

90 хв. ще 6 хвилин у гостей, щоби намагатися врятувати гру

90 хв. Каюсте намагався намалювати пенальті, але Летесьє оцінив його креатив інакше

87 хв. і подвійна заміна у "Реала": Начо і Лукас Васкес міняють Менді і Родріго

87 хв. подвійною заміною реагує Маццаррі: замість Лоботки і Кварацхелії вийшли Джакомо Распадорі і Алессандро Дзанолі

86 хв. Беллінгем намагався від своїх воріт самотужки втекти на рандеву з Меретом, але схоже вже підсіли батарейки у Джуда

84 хв. Ніко Пас прибрав на замаху Ангіссу і метрів з 30-ти сильним ударом пробив у правий нижній кут - м'яч від рук Мерета влетів у сітку

84 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Ніко Пас

83 хв. схоже, втомилися гості. "Реал" проводить атаку за атакою

79 хв. якась карма переслідує Хоселу. На удар Беллінгема дивом реагує Мерет. Та м'яч відскочив до Хоселу. Той б'є головою у порожні ворота, але не влучає

78 хв. третя заміна у "Наполі": замість Політано вийшов Єнс-Люс Каюсте

78 хв. Родріго справа м'яко подає на Хоселу - Мерет намагався перервати подачу, але м'яч таки летить до Хоселу. Той б'є ножицями - вище

77 хв. гостра подача Беллінгема зліва - Рюдігер б'є головою і Мерет робить класний сейв. М'яч відскочив до Хоселу, той намагався пробити через себе - але удар як слід не вийшов

75 хв. Менді упав у карному майданчику гостей після стику з Ді Лоренцо - французький арбітр характерним жестом дає зрозуміти, що не буде пенальті. Хоча повтори показали, що епізод був суперечливим

70 хв. Вальверде з центру поля пробіг метрів 30, а тоді пробив зненацька для Мерета - та невеличкий рикошет, який пом'якшив удар, і голкіпер ловить м'яч

68 хв. Осімхен вискочив сам на сам і прошив Луніна, але в офсайді був нігерієць

68 хв. все більші сили задіює "Наполі" в атаці - щоби виграти і не залежати від результату в Бразі

65 хв. і Маццаррі не відстає. Замість Зеліньскі вийшов македонець Ельїф Ельмас

65 хв. ще одна заміна у господарів: замість Браїма Діаса вийшов Ніколас Пас

62 хв. Менді зліва виконав розкішний пас на лінію воротарського майданчика - Родріго не дістав до м'яча, а Хоселу невдало підставив ногу і м'яч полетів до глядачів. Просто дивом не забив центрфорвард "Реалу"

60 хв. зрівнявши рахунок, "Наполі" ніби ожив на полі після в'ялого першого тайму. Гостро атакують італійці

59 хв. Кварацхелія на лівій стійці невдало прийняв м'яч після класної подачі Ді Лоренцо - а Рюдігер розрядив обстановку, вибивши м'яча

57 хв. перша заміна від Карло Анчелотті: Хоселу міняє Дані Себальоса

57 хв. зліва гостро прострілює Себальос на Беллінгема, але Натан здорово грає на перехопленні

55 хв. Політано м'яко накинув на голову Ді Лоренцо - та у капітана удар не вийшов

52 хв. контратака гостей. Кварацхелія намагався справа викотити м'яч під удар Осімхену, але Вальверде у відчайдушному підкаті перервав цей пас

51 хв. Беллінгем прийняв м'яч у карному майданчику, але одразу троє захисників гуртом відібрали м'яч у англійця

49 хв. у центрі Зеліньскі грубовато зіграв проти Крооса

47 хв. швидкий гол забивають гості. Ді Лоренцо класним пасом закинув м'яч на Ангіссу. Той виконував прострільну передачу на Осімхена, та м'яч заблокував захисник. Але м'яч відлетів назад до камерунця і ідеально ліг йому на ногу. Потужний удар зльоту - і м'яч у сітці. У Луніна не було шансів відбити цей удар

47 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Замбо-Ангісса

23:08. розпочався другий тайм - гравці "Реалу" розіграли м'яч у центрі поля

23:07. Вальтер Маццаррі робить одну заміну у перерві: замість Сімеоне вийшов голеадор Віктор Осімхен

23:06. команди повертаються на поле і за мить почнеться другий тайм

23:03. і всі результати дня на дану хвилину:

Група А: Галатасарай - МанЮнайтед - 3:3, Баварія - Копенгаген - 0:0 (1Т)
Група В: Севілья - ПСВ - 2:3, Арсенал - Ланс - 5:0 (1Т)
Група С: Брага - Уніон Берлін - 0:1 (1Т)
Група D: Бенфіка - Інтер - 3:0 (1Т), Реал Сосьєдад - Зальцбург - 0:0 (1Т)

22:59. для "Наполі" поки що все не так погано складається. У паралельному матчі "Брага" програє дома "Уніону" (0:1). Якщо португальці сьогодні програють, то неаполітанці достроково вийдуть з групи. Якщо буде нічия, а "Наполі" програє - то все вирішиться за два тижні у Неаполі. Німецький же клуб ніяк не може посісти друге місце (може мати однаково очок з італійцями), оскільки за особистими матчами поступається "Наполі"

90+5 хв. перерва - повернемося на "Сантьяго Бернабеу" за 15 хвилин

45+4 хв. Ді Лоренцо небезпечно прострілює справа - Рюдігер здорово зіграв на випередження, не дозволивши Сімеоне пробити по воротах

45+3 хв. Себальос справа віддав зрячий пас на Діаса - той ударом з-під захисника намагався поцілити у ближню праву дев'ятку - вище воріт

45+2 хв. здалеку сильно б'є Зеліньски - невеликий рикошет і м'яч летить над поперечиною

45 хв. чотири хвилини компенсував Летесьє

40 хв. а "Бенфіка" з Трубіним громить міланський "Інтер". Хет-трик на рахунку Жоау Маріу

39 хв. цікаві результати за у матчах за участю інших українців. "Арсенал" громить "Ланс" з рахунком 4:0

Зінченко і МартінелліФото: uefa.com

38 хв. ну от і дійшли. Ді Лоренцо виконує навіс справа - Лунін впевнено грає на виході

38 хв. у неаполітанців дуже багато браку в атаці. М'яч банально не доходить до карного майданчика господарів

37 хв. у Крооса не вийшов удар зльоту після пасу Карвахаля - а гарний був задум

34 хв. Кварацхелія валить Діаса у контратаці "Реалу". Пошкодував француз грузина і не виписав йому заслужену жовту

30 хв. блокують захисники удар Кварацхелії і тут же контра "Реалу". Родріго стягнув на себе двох захисників і віддав під удар Діасу. Браїм пробив з-під Ррахмані - цілився у дальній кут, але не влучив

28 хв. "Реал" грається з суперником, як кіт з мишою

24 хв. Лунін не дає Сімеоне зробити дубль, відбивши підступний удар форварда

22 хв. Алаба виконав ідеальну навісну подачу зліва, а Беллінгем класно пробив головою у протихід Мерету

Беллінгема просто не зупинитиФото: uefa.com

22 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Беллінгем

14 хв. міг Родріго робити дубль, але схибив з гарної позиції

11 хв. і одразу зрівнює Королівський клуб - Родріго отримав м'яч на лінії карного майданчика і класним обвідним ударом поцілив у правий верхній кут. Гол-красень

Родріго забиває дуже гарний голФото: uefa.com

11 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Родріго

10 хв. Кварацхелія намагався виконати дальній удар - Рюдігер м'яч заблокував, але Хвіча сам же підібрав і віддав пас на дальню стійку на Ді Лоренцо. А той прострілив по лінії воріт на Сімеоне. Той бив впритул. Лунін дивовижним чином на удар зреагував, але м'яч все ж перетнув лінію воріт, про що арбітру сповістила автоматична система визначення

10 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Сімеоне

2 хв. Себальос справа віддав пас Родріго, а той пробив з 15-ти метрів - Мерет бере м'яч

22:00. стартовий свисток Летесьє і гості починають з центру поля

21:57. команди виходять на поле. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:54. "Сантьяго Бернабеу" в унісон затягнув Halaaaaaaa Madridddddddddddd

21:53. лічені хвилини до початку гри. А зараз слухаємо гімн Королівського клубу HALA MADRID

21:35. а це стартовий склад неаполітанців. Українців у цій італійській команді немає

21:21. стартовий склад "Реалу". Андрій Лунін прогнозовано у воротах Королівського клубу

15:42. у воротах "Реалу" сьогодні знову зіграє Андрій Лунін. У попередній грі українець допоміг "Реалу" відсвяткувати впевнену перемогу, та й у матчах чемпіонату Лунін зіграв дуже добре

15:41. попри те, що Королівський клуб вже вийшов з групи, мотивація на сьогоднішню гру у мадридців є. Адже "Реал" ще не забезпечив собі першу сходинку

15:35. вітаємо з Мадриду, де сьогодні "Реал" зіграє з "Наполі" у п'ятому турі Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії